Pas sökücü nerede satılır
  • 23656
  • 0

Pas sökücü nerede satılır

Pas sökücü ürün satın almak istiyorsunuz ancak nerede satılır bilmiyor musunuz ? Bu yazımızda pas sökücü ürün nerede satılır sorunuzun cevabı ile birlikte pas sökücü alırken nelere dikkat etmeniz gerektiği sizlerle paylaşılacaktır.

Öncelikle bilmenizi isteriz ki internet sitemiz üzerinden ihtiyacınız olan pas sökücü ürünü Pas Sökücü sayfamıza giriş yapıp direk havale/EFT ya da 3D güvenlikli kredi kartı ödeme yöntemini kullanarak satın alabilirsiniz.

Pas sökücü alırken dikkat

Maalesef ki pas sökücü alınırken yapılan en büyük hata pas sökücü ürün almak yerine pas çözücü sprey almaktır. Tüp içerisinde satılan spreyler pası sökmez. Pasın gevşetilmesini sağlar. Örneğin bir bağlantı elemanının (vida) zamanla açılmadığı ve sıvı – nem teması sonucu paslandığını düşünelim. İşte pas sökücü olarak satılan ama aslında pas çözücü olan bu ürünler pasın gevşemesini sağlayarak ilgili alanın daha kolay sökülmesini sağlayan ve yağlayan ürünlerdir.

Mesela paslı bir bahçe kapınız var ya da paslanmış bir demir parçası. Burada oluşan pası sökmek istiyorsunuz. Pas çözücü spreyler (Örneğin: Super Slaks) ile bu işlemi yapamazsınız. Kullanılması gereken ürün OK-151 Konsantre Pas Sökücü’dür.

OK-151 konsantre pas sökücü

OK-151 pasın derinlemesine işleyerek demir üzerindeki pas tabakasının tamamen çözünmesini ve sökülmesini sağlayan özel bir üründür. Konsantredir yani su ile seyreltilerek kullanılır. Pasın kirliğine göre ağır pas tabakasında 1/3, orta kirlilikte 1/7 ve hafif kirlilikte 1/15 oranında su ile seyreltilir.

Demir üzerindeki pasın tamamen temizlenmesini sağlar. Örnek olarak hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videoyu izleyebilirsiniz. Peki “pas sökücü nerede satılır ?” Videomuzdan sonrasını izleyebilirsiniz.

Pas sökücü nerede satılır

Konsantre pas sökücü ürünler bulunduğunuz çevredeki hırdavatçılarda satılmaz. Pas sökücü istediğinizde sizlere pas çözücü – gevşetici sprey verilecektir. Konsantre pas sökücü ürün OK-151’i internet sitemiz üzerinden direk olarak sipariş verebilirsiniz. 1 (bir) iş günü içerisinde ürün sizlere kargolanır ve ertesi gün teslim edilmiş olur.

İstanbul’da yaşıyorsanız eğer Beylikdüzü’nde bulunan firmamıza gelerek de ürünümüzü deneyimleyebilir ya da satın alabilirsiniz. Pas sökücüler hakkında aklınıza takılan sorular olursa eğer firmamızı arayabilir ya da yorum alanından yazabilirsiniz.

YORUM BIRAKIN

Yorumunu 24 saat içerisinde cevaplanacaktır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 Kullanıcı oyu ortalaması: 5,00 oy üzerinden 5)
Loading...

BİLGİ ALIN

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz ?

BİZİ ARAYIN
SON YAZILAR
EN ÇOK GÖRÜNTÜLENLER
ÖZKİMSAN

Özkimsan Endüstri Kimyasalları Konsantre Sökücüler

Özkimsan Endüstri Kimyasalları © Copyright 2016