Yanmış Bakır Nasıl Temizlenir
  • 2510
  • 0

Yanmış Bakır Nasıl Temizlenir

Bakır metali de diğer metaller de olduğu gibi aşırı bir şekilde ateş üzerinde bırakılırsa üzerinde yanmış gibi kararmalar ile karşılaşılabilir. Bulaşık deterjanı ve benzeri ürünler ile yanmış olan kısım çıkartılamaz. Bununla birlikte zımpara ve bakırı parlatmak için kullanılan toz uygulamalar metali çizilmesine sebebiyet vermektedir.

Yanmış bakır temizliği yapılabilmesi için Özkimsan uzman kimyagerleri tarafından oldukça etkili bir ürün OK-159 bakır parlatıcı ve temizleyici geliştirmiştir. Hemen aşağıda bu ürünün kullanım şekli, videolu uygulaması ve fiyatlandırması sizlerle paylaşılmıştır.

Yanmış Bakır Temizleyici OK-159

Bakır parlatıcı ve temizleyici ürün OK-159 bakır metali üzerinde oluşan yanıkların yani kararmaların hızlı ve etkili bir şekilde sökülerek temizlenmesini sağlayan özel üretim bir kimyasaldır. Sadece saniyeler içerisinde temizlik sağlar ve kullanıldığı bakırın ilk günkü görünümüne geri kavuşmasını sağlar.

Hemen aşağıdaki video aracılığı ile tamamen kararmış olan bakır metalinin OK-159 kullanılarak saniyeler içerisinde nasıl temizlenip parlatıldığını izleybilirsiniz.

Yanmış Bakır Temizleyici Kullanım Şekli

Kullanım şekline geline oldukça basittir. Videoda da izlemiş olduğunuz gibi OK-159 bir kap içerisine boşaltılır. Ardından yanmış olan bakır bu kaba daldırılır. Su ile durulanarak silinir. İkinci yöntem ise püskürtmedir. Taşınamaz bakır metali mevcut ise OK-150 bir sprey (fıs fıs) içerisinde boşaltılır. Yanmış (kararmış) olan kısma püskürtülür. Ardından su ile durulanarak temizlenir.

Ürünü Nasıl Satın Alabilirim ?

OK-150 bakır parlatıcı ve temizleyici ürün 1 Kg ve 5 Kg olarak ambalajlara sahiptir. İhtiyacınız olan kadarını alt kısımlarında bulunan sepete ekle butonuna basarak sizden istenen bilgileri doldurduktan sonra havale/EFT ya da kredi kartı yöntemini (3D Güvenlikli) kullanarak satın alabilirsiniz. Toplu alımlar için ise firmamızı arayabilir ve özel fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Bakır temizleme yöntemleri ve aklınıza takılan diğer bütün soruları firmamızı arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilir, uzman kimyagerlerimiz tarafından bu soruların tüm detayları ile birlikte cevaplandırılmasını sağlayabilirsiniz.

YORUM BIRAKIN

Yorumunu 24 saat içerisinde cevaplanacaktır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oylanmadı.)
Loading...

BİLGİ ALIN

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz ?

BİZİ ARAYIN
SON YAZILAR
EN ÇOK GÖRÜNTÜLENLER
ÖZKİMSAN

Özkimsan Endüstri Kimyasalları Konsantre Sökücüler

Özkimsan Endüstri Kimyasalları © Copyright 2016