Sanayi Tipi Yağlı Elleri Temizleme Kremi
 • 5250
 • 8

Sanayi Tipi Yağlı Elleri Temizleme Kremi

Sanayi tipi yağlı elleri temizleme kremi OK-108 cildinize zarar vermeden ellerde oluşan en ağır kirlerin temizlenmesini sağlayan bir üründür. Özkimsan Endüstri Kimyasalları uzman kimyagerleri tarafından üretilmektedir. Özel formülü sayesinde ağır kirlerin temizliğinin yanı sıra besleyici ve koruyucu bir üründür. Hemen aşağıda bulunan görsele tıklayarak 1 LT, 3 LT ve 10 LT ürünlerimizin mevcut olduğu sayfamızı inceleyebilir, ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi alabileceğiniz gibi satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

SANAYİ TİPİ YAĞLI ELLERİ TEMİZLEME KREMİ ÜRÜNLERİ

SANAYİ TİPİ YAĞLI ELLERİ TEMİZLEME KREMİ ÜRÜNLERİ

SANAYİ TİPİ EL TEMİZLEME KREMİ

Granüllü el temizleme kremi OK-108 içeriğinde özel polietilen yuvarlakcıklar bulunmaktadır. Bu sayede kir ne kadar derine işlemiş olursa olsun kolayca sökülür. El temizliğinin yanı sıra güzel kokuludur ve elde ferahlık hissi uyandırır. Jel şeklinde olduğu için kullanımı oldukça kolaydır ve ekonomiktir. Hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile ellerde oluşan ağır kirlerin sadece 1 dakika içerisinde OK-108 ürünü kullanılarak nasıl temizlendiğini izleyebilirsiniz.

Sanayi tipi el temizleme kremi sayesinde ellerde oluşan bütün ağır yağ, zift, yapıştırıcı, karbon karası, is, zift, yapıştırıcı ve sektörünüzden dolayı ellerinizde oluşan bütün kirler kolay, hızlı ve tam sonuç verilere temizlenmektedir.

YAĞLI ELLERİ TEMİZLEME

Başta oto ve motosiklet teknik servisleri, fabrikaların makinelerden sorumlu birimleri ve yağlı alanlarda çalışmakta olan ustaların en büyük sıkıntıları ellerde biriken yapın tam olarak temizlenememesidir. İş bitiminden sonra genellikle sabun, bulaşık detarjanı ve benzeri kimyasallar kullanılmaktadır. Ancak bu ürünler tam olarak elleri temizleyemedikleri gibi zarar görülmesine de sebep olmaktadırlar.

OK-108 yağlı elleri temizlemede birebir etkili ve garantili bir üründür. Özel formülü sayesinde hem besleyicidir hem de koruyucudur. Aynı zamanda kir ne kadar ağır olursa olsun içeriğinde bulunan özel kimyasallar ve polietilen yuvarlakcıklar sayesinde temizlenmesini sağlar.

ÖZKİMSAN İLETİŞİM BİLGİLERİ

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için +90 (0212) 871 52 42  / +90 (0533) 214 78 79 numaralı telefonlarımız üzerinden bizleri arayabilirsiniz. Uzman kimyagerlerimiz aklınıza takılan bütün soruların itina ile cevaplanmalarını sağlayacaklardır.

YORUM BIRAKIN

Yorumunu 24 saat içerisinde cevaplanacaktır.


8 YORUM

 • Fatih
  20 Şubat 2020, 00:04 CEVAPLA

  3 litrelik en kuvvetli el temizleyici fiyatı ne kadar

 • erdal
  14 Şubat 2017, 23:46 CEVAPLA

  0.5yani yarimlik urunuz mevcutmu ve toplu alim yaptik diyelim urun iadesi de yapilabilirmi

  • Özkimsan
   15 Şubat 2017, 05:27 CEVAPLA

   Erdal bey merhaba;
   El temizleme kremi ürünümüz 1 litre 3 litre ve 30 litre ambalajları ile sunulmaktadır. 3 litrelik ürünümüz dispenserlidir. Toplu alımlarda paketi açılmamış ve zarar görmemiş ürünleri memnun kalmadığınız taktirde geri iade edebilirsiniz.
   Selamlar.

 • ibrahim savaş
  8 Ocak 2017, 21:07 CEVAPLA

  ürünün fiyatı hakkında bilgi verirmisiniz

  • Özkimsan
   11 Ocak 2017, 12:22 CEVAPLA

   Merhaba,
   ürünümüz OK-109 Granüllü yağlı elleri temizleme jelinin fiyatları 1 LT:20 TL.
   3 LT(Pompalı Ambalajında):54 TL. Ve 10 lt:150 TL.dir.fiyatlarımıza kargo ve kdv dahildir.

 • Ahmet Kale
  27 Eylül 2016, 16:11 CEVAPLA

  Ustalarımızın elleri aşırı derecede kirleniyor ve temizliği tam olarak mümkün olmuyor. Kullandığımız ürünler elde çatlaklar oluşmasına sebep oluyor. Ürününüz bu sorunların önüne geçebilir mi.

  • Özkimsan
   27 Eylül 2016, 21:23 CEVAPLA

   Ahmet Bey merhaba;
   Özkimsan Endüstri Kimyasalları uzman kimyagerleri tarafından üretilmekte olan el temizleme kremi granüllü yapısı sayesinde ellerde oluşan yağın kolaylıkla sökülmesini sağlar. İçerisinde cildi besleyici maddeler bulunmaktadır bu sebeple kesinlikle çatlak oluşmasına sebep olmaz ve cilde zarar vermez.
   Selamlar.

BİLGİ ALIN

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz ?

BİZİ ARAYIN
SON YAZILAR
EN ÇOK GÖRÜNTÜLENLER
ÖZKİMSAN

Özkimsan Endüstri Kimyasalları Konsantre Sökücüler

Özkimsan Endüstri Kimyasalları © Copyright 2016 - 2021