Pisuvar Tıkanıklığı Nasıl Açılır
  • 2099
  • 0

Pisuvar Tıkanıklığı Nasıl Açılır

Pisuvar tıkanıklığı nasıl açılır sorusu, özellikle AVM, benzin istasyonları ve benzeri yerlerdeki tuvaletlerin yoğun kullanılmasından sonra pisuvarların tıkanması sorunu ile karşılaşıldığı için sıkça sorulmakta olan sorular arasında yer almaktadır. Bu makalemizde tıkanmış olan pisuvarların hızlı ve kolay bir şekilde nasıl açılacağı anlatılmıştır.

Diğer giderlere göre pisuvar boruları daha kolay bir şekilde tıkanır. Bunun sonucu olarak ise ortamı istenmeyen kötü kokular sarar. Tıkanıklık açılmadığı taktirde ise taşmalar meydana gelir. Tıkanıklığın en büyük sebebi ise içerisine atılan atıklardır ve kullanım itibari ile kireçlenmenin oldukça kolay olmasıdır.

Pisuvar Tıkanıklığı Açma Yöntemleri

Pisuvar giderleri açılması en zor giderler arasında yer almaktadır. Ancak doğru yöntem uygulandığında ve ürün kullanıldığında bireysel olarak pisuvar tıkanıklığını açmanız oldukça kolaydır. OK-51 lavabo ve gider açıcı ürünümüz gider borularında tıkanıklığa yol açan her türlü atığın saniyeler içerisinde çözünmesini ve bunun sonucu açılmasını sağlayan etkili bir üründür.

Son zamanlarda susu pisuvar kullanımı oldukça artmıştır. Ancak bununla birlikte tıkanan pisuvarların sayısı da. Özellikle yoğun kullanım alanları olan AVM, benzin istasyonu ve restoranlarda pisuvar tıkanıklığı oldukça sık yaşanmaya başlanmıştır. Bunun sebebi ise taharet musluğunun olmaması ve kireçlenmenin meydana gelmesidir.

Pisuvar Tıkanıklığı Nasıl Açılır

Pisuvar Tıkanıklığı Nasıl Açılır

Tıkanmış Olan Pisuvar Nasıl Açılır

Tıkanmış olan pisuvarları OK-51 lavabo ve gider açıcı ürün ile nasıl açabileceğinizi hemen aşağıda maddeler halinde paylaşıyoruz. Sizde OK-51’i kullanarak tıkanmış olan gider borusunun açılmasını ve kötü kokuların ortadan kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.

1. Ambalaj içerisinde bulunan ürünü pisuvara dökmeden önce 2 ile 5 litre arasında kaynamış suyu hazır ediniz.

2. Tıkanmış olan giderde herhangi bir sıvı birikimi var ise onu bir kova yardımı ile farklı bir gidere boşaltınız.

3. OK-51 ürününü tıkanmış olan pisuvarın içine boşaltınız ve ardından üzerine kaynar suyu dökünüz.

4. Uygulama yapıldıktan bir kaç dakika sonra ise pisuvar musluğunu açınız. Susuz pisuvar ise herhangi bir hortum ya da kova ile pisuvar borularından bol su geçmesini sağlayınız.

5. Pisuvar tıkanıklığı açılmadığı taktirde ürün miktarını arttırarak tekrar deneyiniz.

Pisuvar Açıcı OK-51’i Nasıl Satın Alabilirim

Pisuvar açıcı OK-51 ürünümüz 250 MG ve 1000 MG ambalajları ile birlikte sunulmaktadır. 250 MG ürün fiyatı 9 TL, 1000 MG ürün fiyatı ise 32 TL’dir. Toplu alımlarda özel fiyat teklifi alma imkanınız bulunmaktadır. Ürünlerimizi havale/EFT ya da kredi kartı ile satın alma imkanınız bulunmaktadır. İnternet sitemiz SSL sertifikaları ile güvenlik altına alınmış ve SD Secure güvenli ödeme yöntemi kullanılmıştır. Hemen aşağıda bulunan SEPETE EKLE alanlarından ürünü sepetinize ekleyebilir ve sizden istenen bilgileri doldurarak satın alma işlemlerine geçebilirsiniz. Satın alınan ürünler aynı gün içerisinde kargoya verilir ve 1 (bir) iş günü içerisinde sizlere teslim edilir. 50 TL ve üzeri alımlarda kargo ücretleri Özkimsan tarafından karşılanmaktadır.

Pisuvar Açıcı Sorularınız Hakkında

Pisuvar tıkanıklığı nasıl açılır, pisuvar açarken nelere dikkat edilmelidir ve ürünlerimiz hakkında aklınıza takılan bütün soruları firmamızı arayarak ya da hemen aşağıda bulunan yorum alanını kullanarak sorabilirsiniz. Tüm sorularınız uzmanlarımız tarafından detaylı bir şekilde cevaplanacaktır.

 

YORUM BIRAKIN

Yorumunu 24 saat içerisinde cevaplanacaktır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 Kullanıcı oyu ortalaması: 5,00 oy üzerinden 5)
Loading...

BİLGİ ALIN

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz ?

BİZİ ARAYIN
SON YAZILAR
EN ÇOK GÖRÜNTÜLENLER
ÖZKİMSAN

Özkimsan Endüstri Kimyasalları Konsantre Sökücüler

Özkimsan Endüstri Kimyasalları © Copyright 2016