Pirinç parlatma cilası
  • 1792
  • 0

Pirinç parlatma cilası

Pirinçten yapılan malzemeler zamanla oksitlenme ya da aşırı ısı sonucunda kararabilir. Bazı durumlarda ise küflenme ve renk değişimleri medana gelebilmektedir. İlk günkü parlaklıklarına kavuşmaları için ise eskiden kullanılan yöntem pirinç parlatma cilası ile ovmaktı. Maalesef bu yöntem ile hem bakır metali çizilmekte hem de %100 sonuç alınamamaktaydı.

Bu yazımızda pirinç parlatma cilasının yerini alan %100 etkili, yormayan ve pirince zarar vermeyen OK-159 pirinç parlatıcı ürün hakkında sizlere bilgi vereceğiz.

Pirinç parlatıcı kimyasal

OK-159 pirinç, bakır ve bronz gibi maddelerin saniyeler içerisinde temizlenerek ilk günkü parlaklığına dönüştüren bir üründür. Özkimsan Endüstri Kimyasalları tarafından geliştirilmiştir.

Pirinç parlatma videosu

Hemen aşağıdaki video aracılığı ile OK-159 kullanılarak pirinç metali nasıl saniyeler içerisinde parlatılıyor aşağıda paylaştığımız video aracılığı ile izleyebilirsiniz.

Pirinç temizleyici nasıl kullanılır

Yukarıdaki videoda olduğu gibi daldırma yöntemi ya da herhangi bir sprey yardımı ile kararmış olan bakır ile kimyasla temas ettirilir. Sadece bir bir kaç saniye beklenir. Ardından ise bol su ile durulanır.

Bir bez yardımı ile silinir ve kararmış, oksitlenmiş veya küflenmiş olan bakır ilk günlü parlaklık ve temizliğine kavuşmuş olur. Hemen aşağıda başka bir videomuzu da paylaşalım.

Pirinç parlatma OK-159 ürünü nasıl satın alabilirim

OK-159 Pirinç Parlatıcı ve Temizleyici ürünümüzü 1 litre, 5 litre ve 30 litre ambalajlarında satışa sunulmaktadır. İnternet sitemiz üzerinden EFT/Havale ya da 3D güvenlikli kredi kartı ile ödeme yöntemini kullanarak ürünü satın alabilirsiniz. Hemen aşağıda bulunan alanlardan ihtiyacınız olan miktarı alışveriş sepetine eklemeniz ve gereken bilgileri girmeniz yeterlidir.

YORUM BIRAKIN

Yorumunu 24 saat içerisinde cevaplanacaktır.


BİLGİ ALIN

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz ?

BİZİ ARAYIN
SON YAZILAR
EN ÇOK GÖRÜNTÜLENLER
ÖZKİMSAN

Özkimsan Endüstri Kimyasalları Konsantre Sökücüler

Özkimsan Endüstri Kimyasalları © Copyright 2016 - 2021