Paslı Madeni Para Nasıl Temizlenir
 • 3520
 • 2

Paslı Madeni Para Nasıl Temizlenir

Paslı madeni para nasıl temizlenir, ilk günkü hallerine nasıl getirilir öğrenmek istiyorsanız eğer bu makaleyi başta sona okuyabilir ve madeni bozuk para temizleyici ürünlerimizin nasıl bir şekilde para üzerinde oluşan pas, kir, yağ, küf ve benzeri oluşumları söktüğünü öğrenebilirsiniz.

Paslı paraları temizlemek için birçok geleneksel yöntem kullanılır. Ancak bu yöntemler tam olarak temizlik yapamadıkları gibi, madeni paraların zarar görmesine de sebebiyet verebilmektedir. Bu sorunların önüne geçebilmek için uzman ve tecrübeli kimyagerlerimiz tarafından madeni para temizleme ürünleri geliştirilmiştir.

Madeni Para Nasıl Temizlenir

Madeni Para Nasıl Temizlenir

Madeni Para Nasıl Temizlenir ?

Madeni paraları temizlemenin en kolay yolu OK-159 ürününü kaba boşalttıktan sonra paslanmış ve kirlenmiş bozuk paraların bu kaba atılması ve bir kaç dakika sonra durulma ile yapılmasıdır. Son olarak da silme işlemi yeterlidir. OK-159, madeni para üzerinde oluşan kararma, paslanma, renk değişimleri, küf, kir ve benzeri oluşumların kolayca sökülmesini ve temizlenmesini sağlar.

Madeni paranız hangi metal olursa olsun (bakır, gümüş, altın, tunç, pirinç, nikel, alüminyum ve benzeri alaşımlar) OK-159 ürününü kullanarak hızlı ve rahat bir şekilde madeni paraların temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Kararmış Bakır Madeni Temizleme Videosu

Paslanmış ve kararmış bozuk madeni paraların temizlenme ve parlatılma videosu çekilerek en yakın bir zamanda bu sayfamızda izlenmeniz için eklenecektir. Ancak ilgili video eklenmeden önce tamamen kararmış olan bir bakırın nasıl temizlendiğini ve parlatıldığını hemen aşağıdaki videomuz aracılığı ile izlemenizi tavsiye ederiz.

Yukarıdaki videoda olduğu gibi, madeni bozuk paralarınızı OK-159 içerisine daldırdığınızda, bütün kararma, pas, küflenme ve benzeri oluşumların saniyeler içerisinde sökülerek temizlendiğini ve paraların parladığını göreceksiniz.

Paslı Madeni Para Temizleyici Nasıl Satın Alabilirim ?

Paslı madeni para temizliğinde oldukça etkili olan OK-159 ürünümüzü hemen aşağıda bulunan ihtiyacınız kadar temizleyici sepetinize ekleyerek ve ardından havale/EFT ya da 3D güvenlikli ödeme yöntemi ile satın alabilirsiniz. Ürününüz aynı gün içerisinde kargoya verilerek bir (1) iş günü içerisinde sizlere teslim edilmektedir.

Paslanmı, kararmış, oksitlenmiş ve korozyona uğramış eski bozuk paraların temizliği nasıl yapılır daha detaylı bilgi alabilmek için hemen aşağıda bulunan yorum alanından ya da 02128715242 numaralı telefon üzerinden firmamızı arayabilir ve sorularınızı sorabilirsiniz.

YORUM BIRAKIN

Yorumunu 24 saat içerisinde cevaplanacaktır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kullanıcı oyu ortalaması: 5,00 oy üzerinden 5)
Loading...

2 YORUM

 • Mehmet
  9 Ağustos 2017, 03:30 CEVAPLA

  Paslı para temizliği için bu ürün ideal mi kullanılır mı

  • Özkimsan
   9 Ağustos 2017, 06:34 CEVAPLA

   Mehmet Bey merhaba;
   Paslı para üzerindeki pası sökmek için bu ürünümüzü gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
   Selamlar.

BİLGİ ALIN

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz ?

BİZİ ARAYIN
SON YAZILAR
EN ÇOK GÖRÜNTÜLENLER
ÖZKİMSAN

Özkimsan Endüstri Kimyasalları Konsantre Sökücüler

Özkimsan Endüstri Kimyasalları © Copyright 2016