Pası ne yok eder

Pası ne yok eder

Pasın sökülüp temizlenmesi ve yok edilmesini sağlayan bir ürün bulunmaktadır. OK-151 konsantre pas sökücü. Paslanmış ya da korozyona uğramış olan metallerdeki pası ve korozyonu, metale zarar vermeden söker. İlk günkü görüntüsüne kavuşmasını sağlar.

Pası ne giderir

Pasın giderilmesi için OK-151 pas sökücü ürün kullanılır. Pasın nasıl giderildiğini dah detaylı bir şekilde incelemek isterseniz hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videoyu izleyebilirsiniz.

Videoda tamamen paslanmış olan bir kepçe ucunun OK-151 kullanılarak nasıl ilk günkü görüntüsüne geri kavuştuğunu ve OK-151’in nasıl kullanılması gerektiğini görebilirsiniz.

Pası ne söker

Pasın sökülmesi için OK-151 pas sökücü ürün kullanılır. OK-151 paslanmış demir ve korozyona uğramış olan çelik gibi diğer metaller üzerindeki yağ, kir ve türlü oksitlenmeyi %100 etkili bir şekilde söken bir üründür.

Hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz bir diğer videoda pasın nasıl söküldüğünü tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz.

Pası ne çıkarır

Pasın çıkarılması için OK-151 pas sökücü ürün kullanılır. Paslanmış demir üzerindeki pas tabakasının, demirin aşınmasına sebep olmadan tamamen sökülmesini sağlamaktadır. Kısa süre içerisinde pasın çıkarılmasını sağlar.

Hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz video ile tamamen paslanmış olan inşaat demiri üzerindeki pasın nasıl çıakrıldığını tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz.

Pası ne çözer

Pasın çözünmesi ve gevşetilmesi için OK-152 pas çözücü ve gevşetici ürün kullanılır.

Pası ne engeller

Pasın engellenmesi yani paslanmanın önüne geçebilmek ile demir ile hava -suyun bağlantısını kesmek gerekir. Bunun için ise pas koruyucu OK-152 kullanılabilir. Ya da demir metali boyanabilir.

Satın al

Ürünlerimizi internet sitemiz üzerinden havale/EFT ya da 3D güvenlikli kredi kartı ile ödeme yöntemini kullanarak satın alabilirsiniz. Hemen aşağıda sepete ekleme alanları paylaşılmıştır. 1 (bir) iş günü içerisinde aldığınız ürün sizlere teslim edilir.

Sorun

OK-151 pas sökücü ürün hakkında aklınıza takılan bütün soruları firmamızın müşteri temsilcisi hattını arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilirsiniz.

YORUM BIRAKIN

Yorumunu 24 saat içerisinde cevaplanacaktır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kullanıcı oyu ortalaması: 5,00 oy üzerinden 5)
Loading...

BİLGİ ALIN

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz ?

BİZİ ARAYIN
SON YAZILAR
EN ÇOK GÖRÜNTÜLENLER
ÖZKİMSAN

Özkimsan Endüstri Kimyasalları Konsantre Sökücüler

Özkimsan Endüstri Kimyasalları © Copyright 2016
Call Now Button