Pas Temizleyici, Çıkarıcı

Pas Temizleyici, Çıkarıcı

Pas temizleyici ve çıkarıcı ürün OK-151 metaller üzerinde oluşan pasın ve korozyonun hızlı ve kolay bir şekilde sökülerek temizlenmesini sağlayan üründür. Kullanımı oldukça basit olup %100 etki göstermektedir. Bu makale aracılığı ile pasın oluşma sebepleri, pas sökücü nasıl kullanılır ve ürünümüzü nasıl satın alabilirsiniz detaylı bir şekilde bilgi verilecektir.

Pas Neden Oluşur

Pasın oluşma sebebi demir metalinin hava, nem ve sıvı teması sonucunda üzerinde oluşan oksitlenmedir. Demir yalın bir halde ise zamanla paslanma oluşur. Demir dışındaki metallerin üzerinde oluşan oksitlenmeye ise korozyon ismi verilmektedir. Demir ve metaller ne olursa olsun pas/korozyon koruyucu kullanılmadığı veya boyanmadığı zaman belirli bir süre sonra ya paslanır ya da korozyona uğrar.

Pas Temizleyici/Çıkarıcı Nedir

Pas/korozyon sökücü demir ve diğer metaller üzerinde oluşan pasın/korozyonun hızlı bir şekilde metale zarar vermeden sökülmesini sağlayan ürünlerdir. OK-151 pas sökücü ürün uzman ve tecrübeli Özkimsan kimyagerleri tarafından üretilmektedir. Aynı zamanda pas sökülmesi sonrasında pasın korunması isteniyorsa (örneğin boya yapılmayacaksa) OK-152 pas koruyucu ürün kullanılabilir.

Pas Temizleyici/Çıkarıcı Nasıl Kullanılır

Pas temizleyici/çıkarıcı OK-151 kullanımı oldukça basittir. Daldırma ya da püskürtme ve silme yöntemi kullanılabilir. Metal parçalar küçük ise herhangi bir kabın içine konulur ve ardından OK-151 su ile seyreltilerek kabın içine boşaltılır. Kısa bir süre içerisinde metal üzerindeki pas sökülmüş olur. Örnek olarak hemen aşağıda bulunan videomuzu izleyebilirsiniz.

Pas ve Korozyon Çıkarıcı OK-151 Ürün Fiyatları

Pas ve korozyon sökücü ürün fiyatları sırası ile 1 KG 34 TL, 5 KG 119 TL, 30 KG ise 602 TL. 50 TL üzeri alımlarda kargo ve nakliye ücretleri Özkimsan tarafından karşılanmaktadır. Bununla birlikte toplu alımlarda özel fiyat teklifi verilmektedir. Ürünlerimizi dilerseniz 3D Secure güvenli ödeme yöntemini kullanarak kredi kartı ile, dilerseniz de Havale/EFT yaparak satın alabilirsiniz. Hemen aşağıda bulunan ve ihtiyacınız olan ürünü sepetinize atarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Pas temizleyici/çıkarıcı kullanımı, satın alım ve diğer detaylar hakkında detaylı bilgi alabilmek için Pas Sökücü sayfamızı ziyaret edebilir, firmamızı arayabilir ya da yorum alanından yazabilirsiniz.

YORUM BIRAKIN

Yorumunu 24 saat içerisinde cevaplanacaktır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oylanmadı.)
Loading...

BİLGİ ALIN

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz ?

BİZİ ARAYIN
SON YAZILAR
EN ÇOK GÖRÜNTÜLENLER
ÖZKİMSAN

Özkimsan Endüstri Kimyasalları Konsantre Sökücüler

Özkimsan Endüstri Kimyasalları © Copyright 2016