Pas sökücü sıvı
  • 1066
  • 0

Pas sökücü sıvı

Pas sökücü sıvı OK-151, demir üzerinde oluşan pas ve diğer metaller üzerinde meydana gelen korozyonun hızlı, kolay ve %100 etkili bir şekilde sökülmesini sağlayan bir üründür.

Özkimsan Endüstri Kimyasalları tarafından üretilmekte olup 1, 5, ve 30 KG ambalajlarında satışa sunulmaktadır.

Pas sökücü sıvı özellikleri

Konsantre bir üründür. Yani su ile seyreltilerek kullanılmaktadır. Su ile ağır kirlilikte 1/3, orta kirlilikte 1/7 ve hafif kirlilikte 1/15 oranında seyreltilir. Pasın metale zarar vermeden yani demiri aşındırmadan tamamen sökülmesini sağlar.

Pas sökücü sıvı nasıl kullanılır

Pas sökücü sıvı OK-151 daldırma ya da püskürtme yöntemi ile kullanılabilir. Hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz 2 video ile püskürtme ve daldırma yöntemleri ile nasıl sonuçlar verdiğiniz izleyebilirsiniz.

Pas sökücü sıvı daldırma yöntemi

Daldırma yönteminde OK-151 bir kap içerisine boşaltılır. Ardından taşınabilir paslı metaller bu kab içerisine konulur. Kısa bir süre beklenir. Pas metalden sökülmeye başlar. Aşağıda videoda anlatıldığı gibi.

Pas sökücü sıvı püskürtme yöntemi

Taşınamayan metalleri daldıracak havuzlar oluşşturamayabiliriz. Aşağıda videoda bulunan kepçede olduğu gibi. Bu tarz metallerde ise püskürtme yöntemi kullanılır. Ürün herhangi bir spreyer (fıs fıs) ya da hava pompası içerisine konulur. Paslı olan alana sıkılır.

Pas sökücü sıvı fiyatları

Pas sökücü sıvı OK-151 1, 5 ve 30 KG ambalajlarında üretilmektedir. İstek üzerine yüksek alımlarda özel fiyat teklifleri alınabilmektedir. Hemen aşağıda bulunan alandan ürünü sepetinize ekleyerek ürünümüzü satın alabilirsiniz.

“Pas sökücü sıvı” hakkında aklınıza takılan bütün soruları firmamızı arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilirsiniz.

YORUM BIRAKIN

Yorumunu 24 saat içerisinde cevaplanacaktır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kullanıcı oyu ortalaması: 5,00 oy üzerinden 5)
Loading...

BİLGİ ALIN

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz ?

BİZİ ARAYIN
SON YAZILAR
EN ÇOK GÖRÜNTÜLENLER
ÖZKİMSAN

Özkimsan Endüstri Kimyasalları Konsantre Sökücüler

Özkimsan Endüstri Kimyasalları © Copyright 2016 - 2020
Call Now Button