Pas sökücü bim
  • 1727
  • 0

Pas sökücü bim

Bim’de satılmakta olan pas sökücü hakkında araştırma yapıyorsanız eğer bu makalemizi mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. Çünkü yanlış bilinen bir kavram bulunmaktadır. Pas sökücü sprey ile pas sökücüyü hep karıştırmaktayız. Bundan dolayı da almış olduğumuz ürün maalesef ki işimize yaramamaktadır.

Pas sökücüyü neden alacaksınız

Bu soruyu kendinize sorun. Paslanmış bir metal üzerinden pasın tamamen sökülmesini mi istiyorsunuz yoksa pastan dolayı gevşemiş olan bir metali açmak mı? Eğer cevabınız birincisi ise Bim marketlerinden alacağınız ürün işe yaramayacaktır. Çünkü o bir pas çözücü spreydir. Pasın sökülmesi için değil paslanmış bağlantı elemanlarının gevşetilmesi için kullanılmaktadır.

Gerçek pas sökücü nedir

Gerçek pas sökücü pasın tamamen sökülmesini sağlayan ürünlerdir. OK-151 Pas Sökücü bu kavram içerisine girmektedir. Mesela ürünün pası nasıl söktüğünü hemen aşağıdaki video ile izleyebilirsiniz.

Pas sökücü

Bimden aldığınız ürün ile bu pası sökmeniz imkansızdır. Ama mesela civata paslandığı için çıkmıyordur. Onun pasının çözülmesini sağlayabilir.

OK-151’i nasıl satın alabilirim?

Yukarıda videosunu izlediğiniz ürünü internet sitemiz üzerinden sepetinize ekleyip 3D güvenlikli kredi kartı ödeme yöntemi ile ya da havale/EFT yöntemi ile satın alabilirsiniz.

Bim’de satılan ÇBS pas sökücü değildir

Bim’de satılan ÇBS bir pas sökücü değildir. Yağlayıcı bir pas gevşetici spreydir. Spreyi sıkarsınız. Anlık küçük parçacıkların üzerindeki pası gevşetir ve çok azda olsa çözer. Ama işlevi bu kadardır.

Ürünün açıklama kısmını okursanız eğer civata, vida ve benzeir parçaların kolayca sökülmesini sağlar kısmını okuyacaksınız.

Bu makale neden yazıldı

Kesinlikle bir ürünü karalama için yazılmadı makalemiz. Sadece pas sökcücü ile pas gevşetici sprey arasındaki farkkı görebilmeniz için. Mesela firmamızda da ÇBS’ye karşılık gelen ürün Super Slaks. Bizim bu ürünümüzde pası sökmez. Paslanmış veya sıkışmış tüm bağlantı elemanlarının gevşetilmesinde kullanılan yağlayıcı spreydir.

YORUM BIRAKIN

Yorumunu 24 saat içerisinde cevaplanacaktır.


BİLGİ ALIN

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz ?

BİZİ ARAYIN
SON YAZILAR
EN ÇOK GÖRÜNTÜLENLER
ÖZKİMSAN

Özkimsan Endüstri Kimyasalları Konsantre Sökücüler

Özkimsan Endüstri Kimyasalları © Copyright 2016 - 2021