Logar Açıcı Kimyasal OK-51
 • 7675
 • 8

Logar Açıcı Kimyasal OK-51

Logar açıcı kimyasal OK-51 kanalizasyon logarları, bu logarlara bağlı bulunan boru hatları, lavabolar, tuvaletlerde artık maddeler sebebi ile oluşan tıkanıklıkların açılması için geliştirilmiş özel bir kimyasaldır. Gider borusu içerisinde tıkanıklığa sebep olan atıkları çok kısa bir sürede çözer ve açılmasını sağlar.

Özellikle donmuş yağ tabakaları, tuvalet kağıdı, ped, saç, poşet ve çözülmesi zor olup tıkanıklığa sebep olan artık maddelerin kolay bir şekilde çözünmesini sağlamaktadır. Tıkanıklık gideri bu ürünün kullanım şekli, fiyatlandırması ve nasıl satın alabileceğiniz hemen aşağıda paylaşılmıştır.

Logar Açıcı Kimyasal OK-51 Kullanım Şekli

Logar açıcı kimyasal OK-51’i tıkanmış olan logarın giriş kısmına dökmeden önce 2-5 kg arasında kaynamış su hazır ediniz. Tıkanık kısımda eğer su birikmesi varsa boşaltınız. Logar gider ağzına ambalaj içerisindeki ürünü boşaltınız ve ardından üzerine kaynar su dökünüz. Gider açıldıktan sonra ise musluğu açarak logar gider borularından bolca su geçmesini sağlayınız.

Logar Açıcı Kimyasal OK-51 Fiyatları

Hemen aşağıda logar gider açıcı ürün OK-51 250 mg ve 1 litre olarak paylaşılmıştır. Ürünlerin altında bulunan Sepete Ekle kısmına tıklayıp sizden istenen bilgileri doldurduktan sonra Havale/EFT ya da kredi kartınız ile 3D Secure güvenlikli bir şekilde ürün alımı gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte toplu alımlar için (Örneğin 20 – 100 litre) firmamızı arayarak fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Logar Açıcı Kimyasal Özellikleri

Tıkanmış olan lavabo, küveti pisuvar, logar gider boruları ve diğer tüm giderlerde kullanılabilir.

Evler ve iş yerlerindeki drenaj sistemlerinde kullanım için uygundur.

Tıkanıklığın derecesi ne kadar fazla olursa olsun kesin sonuç sağlar.

Tıkanıklıklar sebebi ile oluşan kötü kokular ortadan kalktığı gibi kullanıldığı sistemlere kesinlikle zararı bulunmamaktadır.

Logar açıcı kimyasal OK-51 ürün alımı, kullanımı ve diğer özellikleri hakkında aklınıza takılan tüm soruları firmamızı arayarak veya yorum alanından yazarak orabilir ve müşteri temsilcilerimiz tarafından cevaplandırılmasını sağlayabilirsiniz.

YORUM BIRAKIN

Yorumunu 24 saat içerisinde cevaplanacaktır.


8 YORUM

 • Harun ilya
  5 Nisan 2021, 23:48 CEVAPLA

  Tuvalet gideri 10. Metrede tıkalı. Vidanjörün tazyikli suyu da açamadı Makine de. Çok güçlü bir açıcı var mı

  • Özkimsan
   6 Nisan 2021, 00:14 CEVAPLA

   Harun Bey merhaba;
   Tıkanıklığın sebebi bulundu mu?
   Selamlar.

 • Ali
  14 Aralık 2020, 09:48 CEVAPLA

  Merhabalar,
  100 lük logar borumuz tıkalı. İSKİ açamadı. 2 bina arası logar. bez girmiş olabileceğini düşünüyoruz. 2 logar arası yaklaşık 35 metre.. yukardan 15 inci metreden itibaren tıkalı olduğunu tespit ettik. sizin kimyasal dan kaç litre böyle bir bezi parçalayıp açabilir?

  • Özkimsan
   14 Aralık 2020, 14:17 CEVAPLA

   Ali Bey merhaba;
   Önce 1 litre ile deneme yapınız. Açılmaz ise 3 litre deneyiniz.
   Selamlar.

 • Hasan
  28 Aralık 2019, 23:34 CEVAPLA

  Tıkanan kısım bodrum katta. üst katlarfan gelen atık su banyo ve wc ye cıkıyor . Yani biz bu kimyasalı dökünce en az 3 metre yerdeki tıkanıklığı açması lazım. Faydası olurmu. Ne kadar uygulamam lazım. Ve nasıl uygulamam lazım.

  • Özkimsan
   31 Aralık 2019, 19:46 CEVAPLA

   Hasan Bey merhaba;
   Tabii ki faydası olacaktır. Kullanım detayları için firmamızı arayabilirsiniz.
   Selamlar.

 • Yusuf
  4 Kasım 2019, 20:46 CEVAPLA

  Merhaba.
  1.Ürün kostik bazlı bir ürün mü? Kostik borulara yada contalara zarar verdiğini duymuştum. Bu ürünün zarar vermemesi için dikkat etmemiz gereken bir şey var mı?
  2. 1. Bodrum katta logara kadar uzunca (yaklaşık 30metre) bir hatta tıkanma emareleri görünüyor. Ne kadar ürün kullanılması gerekiyor.

  Teşekkür ederim iyi çalışmalar.

  • Özkimsan
   6 Kasım 2019, 12:54 CEVAPLA

   Yusuf Bey merhbaa;
   Yok değildir. Borulara ya da contalara kesinlikle zarar vermez. Ürün kullanım detayları hakkında bilgi için firmamızı aramanız yeterlidir.
   Selamlar.

BİLGİ ALIN

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz ?

BİZİ ARAYIN
SON YAZILAR
EN ÇOK GÖRÜNTÜLENLER
ÖZKİMSAN

Özkimsan Endüstri Kimyasalları Konsantre Sökücüler

Özkimsan Endüstri Kimyasalları © Copyright 2016 - 2021