Klozet, lavabo ve banyodaki pas lekesi nasıl çıkar
  • 2653
  • 0

Klozet, lavabo ve banyodaki pas lekesi nasıl çıkar

Klozet, lavabo, banyo, tuvalet gibi alanlar sürekli su teması içerisinde olan alanlardır. Bu alanlarda bulunan metaller (demir ve diğerleri) sebebi ile pas ve korozyon oluşma ihtimali yüksek olmaktadır. Çünkü pasın oluşmasını hızlandıran faktörlerden bir tanesi de sıvı yani su temasıdır.

Örnek vermek gerekirse lavabo üzerinde cımbız, iğne, tıraş bıçağı ya da tırnak makası tarzında bir metal bıraktı iseniz çok kısa bir sürede paslandığını görebilirsiniz.

Klozet, lavabo, tuvalet ve banyo nasıl paslanır

Klozet, banyo, tuvalet ve lavabolar aslında paslanmaz. Genelde mermer ve seramikten yapılırlar ve bu maddelerin paslanma özelliği yoktur. Ancak üzerinde bulunan metaller (örneğin musluk, metal ayaklar, şampuan asacağı ve benzeri) paslanma oluşumunun ilk başladığı noktalardır. Bu noktalarda oluşan pas günlük kullanım alanlarına bulaşır ve paslanma meydana gelmesine sebep olur.

Paslanma zamanla klozet, lavabo, tuvalet ve banyodaki diğer alanlara sıçrar. Evde kullanılan malzemeler ile temizlenmeleri mümkün değildir. Özel olarak üretilmiş pas sökücü ürünlerin kullanılması gerekir.

Banyodaki pas lekesi nasıl çıkar ?

Banyo ve içerisinde malzemeler (tuvalet, klozet, fayans, musluk ve benzeri) üzerinde oluşan pas lekelerinin sökülerek temizlenebilmesi için OK-151 konsantre pas sökücü ürünü kullanabilirsiniz. Bu sürün pas oluşumlarının derinlemesine işleyerek çözünmesini, sökülmesini ve kolay bir şekilde sökülmesini sağlayan ürünlerdir.

Hemen aşağıda bu ürünün kullanım şekli ve nasıl satın alım gerçekleştirebileceğiniz detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

Pas sökücü OK-151 kullanım şekli

OK-151 konsantre pas sökücü ürününü 1/10 oranında su ile seyreltin. Yani bir kap içerisine 1 birim OK-151 koyuyorsanız 10 birim su koyun. Ürünü fayans üzerine döküp bir süre bekledikten sonra herhangi bir fırça yardımı ile pasın sökülmesini sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte herhangi bir spreyer (fıs fıs) içerisine ürünü boşaltarak püskürtme yöntemini kullanabilir ve paslı alana pas sökücü ürünü püskürterek uygulayabilirsiniz.

OK-151’i Nasıl Satın Alabilirsiniz ?

Klozet, banyo, tuvalet ve lavabodaki pas lekesini çıkarmada oldukça etkili olan OK-151 ürününü hemen aşağıda bulunan ve ihtiyacınız kadar olan ambalajın altında bulunan sepete ekle butonuna tıkladıktan sonra sizden istenen bilgileri doldurup Havale/EFT ya da 3D Secure güvenlik kredi kartı ile ödeme yöntemi ile satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürün aynı gün içerisinde kargoya verilerek 1 (bir) iş günü içerisinde sizlere teslim edilmektedir.

Toplu alımlarda firmamız ile iletişime geçerek size özel fiyat teklifi verilmesini sağlayabilirsiniz. Klozet, banyo, tuvalet ve lavabodaki pas lekelerinin çıkarılması ile ilgili sizlere bilgi vermeye çalıştık. Aklınıza takılan herhangi bir soru olursa eğer firmamızı arayabilir ve müşteri temsilcilerimiz tarafından tüm sorularınızın cevaplandırılmasını sağlayabilirsiniz.

YORUM BIRAKIN

Yorumunu 24 saat içerisinde cevaplanacaktır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kullanıcı oyu ortalaması: 5,00 oy üzerinden 5)
Loading...

BİLGİ ALIN

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz ?

BİZİ ARAYIN
SON YAZILAR
EN ÇOK GÖRÜNTÜLENLER
ÖZKİMSAN

Özkimsan Endüstri Kimyasalları Konsantre Sökücüler

Özkimsan Endüstri Kimyasalları © Copyright 2016