Klima Temizleme Spreyi Nerede Satılır
 • 14834
 • 2

Klima Temizleme Spreyi Nerede Satılır

Klima temizliği yapmak isteyen kullanıcılar tarafından sıkça sorulan sorulardan bir tanesi de “klima temizleme spreyi nerede satılır” sorusudur. Öncelikle belirtmek isteriz ki internet sitemiz üzerinden konsantre klima temizleyici ürünümüzü ve aynı zamanda profesyonel spreyerı online olarak satın alabilirsiniz. Alınan siparişler aynı gün içerisinde kargoya verilerek 1 (bir) iş günü içerisinde sizlere teslim edilmektedir.

Klima Temizleme Spreyi Nerede Satılır

Klima temizleme spreyini bakkal, market, hırdavatçı ve benzeri yerlerde bulmak oldukça zordur. Klimalarda biriken toz, kir, leke, kireç ve benzeri oluşumların temizliğinin yapılabilmesi için klima temizleyici ürünlerin kullanılması gerekmektedir.

Klima Temizleme Spreyi Nerede Satılır

Klima Temizleme Spreyi Nerede Satılır

Özkimsan Endüstri Kimyasalları tarafından üretilmek olan OK-131 %100 etkili temizlik sağlayan, klimalarda biriken bütün kirler ile birlikte zararlı mikroorganizmaları ve bakterileri temizleyen profesyonel bir klima temizleyici üründür. Su ile seyreltilebilir yani konsantredir. Bu sayede defalarca kullanabilme imkanınız bulunmaktadır. Özkimsan Endüstri Kimyasalları tarafından aynı zamanda profesyonel spreyer (fıs fıs) ürünü satışı da mevcuttur.

Hemen aşağıda bulunan alanlardan ihtiyacınız kadar olan klima temizleyici ürünü satın al butonuna bastıktan sonra ödeme yollarını takip edip ister havale isterseniz de 3D güvenlikli kredi kartı ile ödeme yöntemini kullanarak satın alabilirsiniz. Evinizde veya iş yerinizde bulunan klimaların temizliğini yapacaksan eğer 1 litre klima temizleyici ürün ile 1 adet spreyer almanızı tavsiye ederiz. Bununla birlikte ürünlerin hemen altında klima temizleme spreyi nasıl kullanılır takipçilerimiz tarafından gelen bir video ile açıklamalı bir şekilde anlatılmıştır. İzlemenizi tavsiye ederiz.

Klima Temizleme Spreyi Nasıl Kullanılır

Klima temizleme spreyini kullanmak oldukça kolaydır. İlk olarak klimanın sigortası kapatılır. Yani tamamen elektrikten arındırılır. Ardından spreyer (fıs fıs) içerisine klima peteklerinin ve iç aksamının kirliliğine göre 1/5 ile 1/10 oranında klima temizleyici ürün eklenir. Daha sonra ise spreyerın sonuna kadar su eklenerek fıs fıs karıştırılır. Bu işlemlerin tamamlanmasının ardından klima temizleme spreyiniz kullanıma hazır hale gelmiş olur.

Klima kapağı sağ ve sol kısımdan hafif bir şekilde kaldırılarak açılır. İçerisinde aliminyum peteklerin üzerinde bulunan plastik petekler bulunmaktadır. Bu petekler çıkartılır. Ardından klima temizleyici ürün fıs fıs yardımı ile klimanın içerisine sıkılır. Bu işlem yapılırken klimanın iç aksamında bir köpürme ve ağır kirlerin aktığı görünür. Son olarak su ile durulama yapılır. Tabi bu işlemler yapılırken tabanın koruma altına alınması tavsiye edilir. Hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile klima temizleme spreyi nasıl kullanılır izleyebilirsiniz.

Klima Temizleme Spreyi Kullanım Şekli

OK – 131 klima temizleyici ürünümüz konsantredir. Su ile seyreltilerek ağır kirlilikte 1/5, orta kirlilikte 1/10 ve hafif kirlilikte 1/25 oranında daldırma ve püskürtme yolu ile kullanılmaktadırlar. İstenilirse sıvı halde istenilirse de sprey olarak klima ve soğutma sistemlerinin temizliği sağlanabilmektedir. Hemen altta bulunan videoda püskürtme tekniği kullanılarak klima temizliği sağlanmaktadır.

Klima Temizleme Spreyi Nerede Satılır SSS

Klima temizleme spreyi nerede satılır, nasıl kullanılır, hangi tip klimalarda (ısıtma – soğutma sistemlerinde) kullanılır, bireysel olarak uygulamak mümkün müdür ve aklınıza takılan diğer bütün soruları dilerseniz firmamızı arayarak dilerseniz de aşağıda bulunan yorum alanından sorabilir ve müşteri temsilcilerimiz tarafından detaylı bir şekilde cevaplanmalarını sağlayabilirsiniz.

YORUM BIRAKIN

Yorumunu 24 saat içerisinde cevaplanacaktır.


2 YORUM

 • İsmail
  26 Nisan 2020, 06:32 CEVAPLA

  60 oda ve 10 genel kullanım alanında bulunan iç üniteler ve bunşarın bağlı olduğu dış ünitelerin temizliği için ne önerirsiniz teşekkür ederim

  • Özkimsan
   26 Nisan 2020, 12:51 CEVAPLA

   İsmail Bey merhaba;
   Bu ürünümüzü kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi için ise hafta içi mesai saatlerinde firmamızı arayabilirsiniz.
   Selamlar.

BİLGİ ALIN

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz ?

BİZİ ARAYIN
SON YAZILAR
EN ÇOK GÖRÜNTÜLENLER
ÖZKİMSAN

Özkimsan Endüstri Kimyasalları Konsantre Sökücüler

Özkimsan Endüstri Kimyasalları © Copyright 2016 - 2021