Hastanelerde Zemin Temizliği Nasıl Yapılır
  • 7329
  • 0

Hastanelerde Zemin Temizliği Nasıl Yapılır

Hastaneler başta olmak üzere hijyen gerektiren ortamlarda zemin temizliği oldukça önemlidir. Özellikle yoğun insan kullanımının olduğu ve hastalık riskinin yüksek olduğu ortamlarda özel yüzey temizleyici ürünler kullanılarak temizlik yapılmalıdır.

Kullanılan ürün kesinlikle dezenfektanlı olmalıdır.

Çamaşır suyu içermemelidir.

Mikroorganizma ve bakteri oluşumlarını engellemeli ve onları yok edebilmelidir.

Kokusuz olmalıdır.

Hastane Yüzey Temizleyici Ürün Blaze

Özkimsan uzman kimyagerleri tarafından geliştirilip üretilmekte olan yüzey temizleyici ürün Blaze hijyen gerektiren tüm zeminlerde kullanılabilen konsantre bir temizlik sıvısıdır. Temizlik ve hijyen konusunda %100 etkili olan bu ürün dezenfektanlı olduğu gibi kokusuzdur. Kesinlikle çamaşır suyu içermez. Güvenli bir şekilde hastane ve diğer ortamların zemin temizliğinde kullanılabilir.

Dezenfektanlı yüzey temizleyici ürün Blaze’i hemen aşağıda bulunan ve ihtiyacınız kadar olan ambalajın altındaki sepete ekle butonuna tıkladıktan sonra sizlerden istenen bilgileri doldurarak Havale/EFT ya da kredi kartı ile ödeme seçeneğini aracılığıyla satın alabilirsiniz. Kullanım şekli ise hemen aşağıda paylaşılmıştır.

Zemin Temizleyici Ürün Blaze Kullanım Şekli

Blaze ürünü konsantre bir yapıya sahiptir. Su ile seyreltilerek kullanılmaktadır. Ağır kirlilikte 1/20 oranında orta kirlilikte ise 1/40 oranında su ile karıştırılarak kullanılmaktadır. Yani 1 litrede minimum 20 litre ürün elde etmek mümkündür. Yüzey temizliği yapılan makinelerin içerisine konularak ya da temizlik yapılan kaplarda su ile seyreltilerek zemine uygulanabilir.

Dezenfekte edilecek alanlar yüzey değilde koltuk ve benzeri kısımlar ise herhangi bir spreyer (fıs fıs) içerinden sıkılarak ve ardından bez ile silinerek uygulanabilir.

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz ?

Dezenfektanlı yüzey temizleyici ürün Blaze hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için 02128715242 numaralı telefonumuz aracılığı firmamıza ulaşabilir ve aklınıza takılan bütün soruları sorabilirsiniz. Aynı zamanda info@ozkimsan.com e-mail adresi yolu ile ya da aşağıda bulunan yorum alanını kullanarak ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tüm bunlarla birlikte toplu alımlarda özel fiyat tekliflerine sahip olabilirsiniz.

YORUM BIRAKIN

Yorumunu 24 saat içerisinde cevaplanacaktır.


BİLGİ ALIN

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz ?

BİZİ ARAYIN
SON YAZILAR
EN ÇOK GÖRÜNTÜLENLER
ÖZKİMSAN

Özkimsan Endüstri Kimyasalları Konsantre Sökücüler

Özkimsan Endüstri Kimyasalları © Copyright 2016 - 2021