Harç Kalıntı Sökücü
  • 2335
  • 0

Harç Kalıntı Sökücü

Harç kalıntı sökücü ürün OK-103 her türlü harç kalıntısının kolay bir şekilde temizlenerek sökülmesini sağlayan özel bir üründür. Bu işlemler yapılırken kesinlikle kullanılan alana herhangi bir zarar vermez. Sadece harç değil aynı zamanda kurumuş beton, çimento ve benzeri tortu oluşumlarının da kolay bir şekilde çözünerek temizlenmesini sağlar.

Harç Kalıntı Sökücü OK-103 Kulanım Şekli

OK-103 konsantre bir üründür. Su ile seyreltilerek kullanılmaktadır. Aşırı beton ve harç kaplanmış yüzeylerde 1/5, orta beton ve harç kaplanmış yüzeylerde 1/15 su ile seyreltilmesi yeterlidir. İlgili bölgeye sürülür. Beklenir. Harç tabakası çözünmeye başlar. Ardından su ile durulayıp herhangi bir biz ya da fırça yardımı ile temizlenmesi yeterli olacaktır.

Kullanım şekli hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için ise 02128715242 numaralı telefon üzerinden firmamızı arayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz detaylı bir anlatım yapacaklardır.

Harç Kalıntı Sökücü Nasıl Satın Alabilirsiniz ?

Hemen aşağıda 1 litre, 5 litre ve 30 litre harç sökücü OK-103 ürünlerimiz paylaşılmıştır. Bu ürünlerin hemen altında bulunan satın al kısmına tıkladıktan sonra sizden istenen bilgileri doldurarak havele/EFT ya da kredi kartı ile ürünü satın alabilirsiniz. Aynı gün içerisinde kargoya verilen ürün 1 (bir) iş günü içerisinde sizlere teslim edilmektedir.

Sizlere zorluk çıkaran harç kalıntılarını kolaylıkla söken OK-103 hakkında aklınıza takılan bütün soruları yorum alanından ya da bizleri arayarak sorabilirsiniz.

YORUM BIRAKIN

Yorumunu 24 saat içerisinde cevaplanacaktır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oylanmadı.)
Loading...

BİLGİ ALIN

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz ?

BİZİ ARAYIN
SON YAZILAR
EN ÇOK GÖRÜNTÜLENLER
ÖZKİMSAN

Özkimsan Endüstri Kimyasalları Konsantre Sökücüler

Özkimsan Endüstri Kimyasalları © Copyright 2016