Epoksi yüzey temizleme makine ilacı

Epoksi yüzey temizleme makine ilacı

Epoksi yüzey nedir

Epoksi yüzey, sıvı halden katı hale geçen ve katılaştığında istenilen sertliğe ulaşan termoset plastik bir malzeme oluşturan yüzeylerdir. Bir nevi yüzey kaplamasıdır. Özellikle fabrikalarda çok tercih edilir.

Epoksi yüzey neden kirlenir

Zamanla epoksi yüzey üzerinde yağ, kir ve ağır lekeler meydana gelebilir. En basit örneği kullanılan bir portifin lastik izleri gibi. Ya da ortamda bulunan yağlı makineler ve ve tozun birleşerek oluşturduğu kirler gibi.

Epoksi yüzey temizliği nasıl yapılır

Epoksi yüzey temizliği pas pas ya da yıkama makineleri ile yapılabilmektedir. Ancak yüzeyde uygulanan kimyasal temziliğin derecesi açısından çok önemlidir.

Epoksi yüzey temizleyici ilaç

Özkimsan Endüstri Kimyasalları tarafından epoksi yüzylerde %100 etkili temizlik sağlayan TRUCKS ürünü geliştirilmiştir. TRUCKS, yıkanabilir zeminlerde oluşan yağa ve ağır kirlere nüfuz ederek temizleyen bir zemin yüzey temizleyici üründür.

Sadece epoksi yüzeylerde değil aynı zamanda pvc, beton, mermer, mozaik, karo, krom, fayans ve yıkanabilir diğer bütün yüzeylerde gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Kesinlikle yüzeye zarar vermez.

Epoksi yüzey temizleyici kullanım şekli

Zemin yıkama makinelerinde: Ürün zeminleri yıkayan ve temizleyen makinelerde kullanılacak ise su ile 1/50 oranında seyretilmesi yeterlidir.

Paspaslarda: Ürün pas ile kullanılacak ise ağır kirlilikte 1/10, orta kirlilikte 1/20 ve hafif kirlilikte 1/30 su ile seyreltilmesi yeterlidir.

Nasıl satın alabilirim

Epoksi yüzey temizleme ilacını aşağıdaki bağlantılardan sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz. Ödeme şekli EFT/havale ya da 3D Secure kredi kartı seçenekleridir.

Sipariş verdiğinizde 1 (bir) iş günü içerisinde ürünün kargo gönderimi adresinize yapılır.

Sorun cevaplayalım

Epoksi yüzeylerde etkili temizlik sağlayan ürünümüz hakkında aklınıza takılan bütün soruları müşteri temsilcisi hattımızı arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilirsiniz.

YORUM BIRAKIN

Yorumunu 24 saat içerisinde cevaplanacaktır.


BİLGİ ALIN

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz ?

BİZİ ARAYIN
SON YAZILAR
EN ÇOK GÖRÜNTÜLENLER
ÖZKİMSAN

Özkimsan Endüstri Kimyasalları Konsantre Sökücüler

Özkimsan Endüstri Kimyasalları © Copyright 2016 - 2021