Endüstriyel Yağ Çözücü Kimyasallar
 • 1116
 • 6

Endüstriyel Yağ Çözücü Kimyasallar

Endüstriyel yağ sökücü kimyasallar arasında en çok tercih edilen OK-121 endüstri ve sanayi alanında oluşan ağır yağ kirlerinin kolayca çözünerek sökülmesini ve temizlenmesini sağlar. Metal alanlar, makine aksamları, zeminler, kauçuk ve tekstil sektörleri ve benzeri alanlarda oluşan ağır yağ ve kir tabakalarını sökerek temizlenmesini sağlar.

Endüstriyel yağ çözücü ürünlerimiz konsantredir. Yani su ile seyreltilerek kullanılmaktadır. En ağır yağ kirinde 1/5, orta kirlilikte 1/10 ve hafif kirlilikte 1/25 oranında su ile seyreltilerek kullanılır. Yani  bir biriminden oldukça fazla ürün elde etmek mümkündür.

Endustriyel Yağ Sökücü Kimyasallar

Endustriyel Yağ Sökücü Kimyasallar

Endüstriyel Yağ Çözücü Kimyasallar

Sanayide kullanılmakta olan makineler üzerinde oluşan ağır yağ kirlerinin oldukça hızlı ve kolay bir şekilde çözünerek sökülmesini sağlayan OK-121 ürünümüzde zehirli gaz çıkışı yoktur, kokusuzdur ve insan sağlığına herhangi bir olumsuz etkisi bulunmamaktadır. Kullanımı oldukça basittir. Püskürtme ya da sıvı halde uygulanabilir. Sanayi işletmelerinde sıklıkla karşılaşılan zemin, makine, makine ekipmanları ve saçlar üzerinde oluşan yağların temizlenmesinde etkilidir. Boyaya herhangi bir zarar vermez.

Metal yüzeylerde ve zeminlerde oluşan petrol türevli yağlar, makine yağları, gres yağları ve aynı zamanda bitkisel yağların temizliğinde oldukça etkilidir. Boyalı ve boyasız bütün ekipmanlar üzerinde gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Beton, epoksi, mermer, pvc ve mozaik gibi zeminlerde oluşan yağların çözünerek temizlenmesinde kullanılır.

1. Yağ Sökücü OK-121

Konsantre yağ çözücü ürün OK-121 sanayide kullanılmakta olan bir üründür. Makinelerin çalışma prensiplerinden dolayı üretim aşamalarında makine ve makine ekipmanlarında olaşan ağır yağların temizliğinde  tercih edilmektedir. Boyalı, boyasız, paslanmaz makine ve yüzeylere herhangi bir zarar vermeden üzerinde oluşan yağların çözünerek temizlenmesini sağlar. Metallerin, metal aksamlarının, metal ekipmanlarının, zeminlerin, kauçuk ve tekstil sektöründe oluşan tüm yağları temizler.

2. Yağ Sökücü Solvent OK-245

Yağ sökücü solvent OK-245 kiri, yağı, pası, rutubeti ve benzeri oluşumları temizleyen oldukça etkili bir endüstriyel yağ çözücü solventtir. Metaller üzerinde aşındırıcı etkisi bulunmaz. Silme, fırçalama, püskürtme ve daldırma yöntemleri kullanılarak ağır yağların temizlenmesini sağlar. Tekstil sektöründe ise oldukça geniş bir kullanım ağı bulunmaktadır. Ham kumaş ve konfeksiyon dikimi aşamalarında oluşan yağın temizlenmesini sağlar. Güçlü temizleme ve hızlı uçma özelliği bulunmaktadır. Yanıcı veya parlayıcı değillerdir. Balata, rulman, dişli ve zincirlerde kullanılır.

3. Zemin Yağ Sökücü Trucks

Zemin yağ sökücü ürünümüz Trucks yıkanabilir tüm zeminlerde kullanılabilen, hızlı ve kolay bir şekilde ağır yağ kirlerinin temizlenmesini sağlayan bir üründür. Pvc, epoksi, beton, mermer, mozaik, karo, krom, fayans ve diğer yıkanabilir tüm zeminlerde pas pas ya da zemin temizleme makineleri kullanılarak, oluşan en ağır kirlerin dahi kolayca temizlenmesini sağlar.

Endüstriyel yağ çözücü kimyasallar, kullanım şekilleri, hangi ürünün tercih edilmesi gerektiği ve benzeri konular hakkında aklınıza takılan bütün soruları (0212) 871 52 42 numaralı telefonumuz üzerinden firmamızı arayarak sorabilir ve uzmanlarımız tarafından cevaplanmalarını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda hemen aşağıda bulunan yorum alanından da sorularınızı iletebilirsiniz. Hemen üst menüde bulunan ÜRÜNLERİMİZ sekmesine geldikten sonra yağ sökücü kategorisinden ister 3D Secure güvenli kredi kartı ödeme şeklini isterseniz de havale/EFT ödeme yöntemini kullanarak ürünlerimizi satın alabilirsiniz.

YORUM BIRAKIN

Yorumunu 24 saat içerisinde cevaplanacaktır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 Kullanıcı oyu ortalaması: 5,00 oy üzerinden 5)
Loading...

6 YORUM

 • Kamer Ergün
  4 Aralık 2017, 13:13 CEVAPLA

  Ultrasonik yıkama ile polisaj dan çıkmış çatal kaşık bıçak ların yağları ndan ayrılmasını sağlayan kimyasala ihtiyacımız var..1 lt ücrete mukabil deneme ürünü gonderirmisin iz.

  • Özkimsan
   6 Aralık 2017, 05:42 CEVAPLA

   Kamer Bey merhaba;
   Firmamızı ararsanız eğer yetkililerimiz sizlere yardımcı olacaklardır.
   Selamlar.

 • savaş arslan
  29 Kasım 2017, 08:47 CEVAPLA

  İstanbul Tuzla havzasındayım ok121 ürününü yakınlarımda nerede bulabilirim bayi, satış noktası vs varmıdır.

  • Özkimsan
   29 Kasım 2017, 11:25 CEVAPLA

   Savaş Bey Anadolu’da bayimiz bulunmamakta ama kargo gönderimi veya toplu alımlarda nakliye hizmetimiz bulunmaktadır.

 • Mesut Solmaz
  26 Nisan 2017, 11:41 CEVAPLA

  Yağ çözücü kimyasallar üzerinde araştırma yapıyoruz. Sektörümüz tekstil ve makinelerde biriken yağı sökmek istiyoruz. Ürün olarak ne tavsiye edersiniz

  • Özkimsan
   26 Nisan 2017, 12:16 CEVAPLA

   Mesut Bey merhaba;
   Ok-121 yağ sökücü ürünümüzü kullanarak makineler üzerinde biriken yağ ve kirin kolayca sökülerek temizlenmesini sağlayabilirsiniz.
   Selamlar.

BİLGİ ALIN

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz ?

BİZİ ARAYIN
SON YAZILAR
EN ÇOK GÖRÜNTÜLENLER
ÖZKİMSAN

Özkimsan Endüstri Kimyasalları Konsantre Sökücüler

Özkimsan Endüstri Kimyasalları © Copyright 2016