Endüstriyel pas sökücü
  • 1430
  • 0

Endüstriyel pas sökücü

Endüstriyel pas sökücü OK-151 her türlü metal üzerinde oluşan pas ve korozyonun sökülmesinde kullanılan %100 etkili bir pas sökücü üründür. Pasın yanı sıra metaller üzerindeki yağ ve kir gibi tabakaların da sökülmesini sağlar.

Özkimsan Endüstri Kimyasalları uzman kimyagerleri tarafından hazırlanan pas sökücü OK-151 kesinlikle kullanıldığı metale zarar vermez. İlk günkü parlaklığına ve temizliğine dönmesini sağlar.

Konsantre bir üründür. Ağır kirlilikte 1/3 oranında, orta kirlilikte 1/7 oranında, hafif kirlilikte ise 1/15 oranında su ile seyreltilerek kullanılır.

Ambalaj şekli 1 kg, 5 kg ve 30 kg’dir. Hemen aşağıda bulunan alandan bu ambalajları direk kredi kartı ile ya da EFT/havale ile satın alabilirsiniz. Ürünü sepetinize ekleyip sizden istenen bilgileri doldurmanız yeterlidir. Toplu alımlarda ise özel fiyat teklifleri sunulmaktadır. info@ozkimsan.com’a yazmanız yeterlidir.

Endüstri sektöründe metallerin paslanmış aksamlarında, gözenekli metallerde, soğutma suyu için kullanılan borularda kısacası pas ve korozyon oluşmuş olan her türlü metalde güvenle kullanılır.

Endüstriyel pas sökücü kullanım şekli

Daldırma ya da püskürtme yöntemi ile kullanılabilir. Parça daldırılabilecek durumda ise herhangi bir daldırma havuzu hazırlanır ve paslanmış parçalar buraya daldırılır. Kısa sürede pasın metal üzerinden söküldüğü gözlemlenecektir.

Püskürtme yönteminde ise ürün herhangi bir püskürtücü içerisinde boşaltılır ve paslı olan alana püskürtülür. Bu işlem bir kaç defa tekrarlanabilir. Hemen aşağıda demir metali üzerinde oluşan pasın nasıl söküldüğünü tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz.

Endüsriyel pas sökücü nasıl alabilirsiniz

Endüstriyel pas sökücü ürünü hemen aşağıda bulunan alanlardan ihtiyacınız olanı sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz. 1 (bir) iş günü içerisinde ürün kargolanır ve sizlere teslimatı yapılır.

YORUM BIRAKIN

Yorumunu 24 saat içerisinde cevaplanacaktır.


BİLGİ ALIN

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz ?

BİZİ ARAYIN
SON YAZILAR
EN ÇOK GÖRÜNTÜLENLER
ÖZKİMSAN

Özkimsan Endüstri Kimyasalları Konsantre Sökücüler

Özkimsan Endüstri Kimyasalları © Copyright 2016 - 2021