En İyi Pas Sökücü Sprey
 • 9214
 • 2

En İyi Pas Sökücü Sprey

En iyi pas sökücü sprey, en kaliteli pas sökücü sprey ve en etkili pas sökücü sprey aramaları ile sıkça karşılaşıyoruz. Bu makalemizde sizlere asıl anlatmak istediğimiz şey pas sökücü spreyin kullanım hataları, siz değerli kullanıcıların yaptığı hatalar, pas sökücü sprey ile pas sökücü arasındaki farklar neler olacaktır. Çünkü pas sökücü almak yerine maalesef pas gevşetici alınmakta ve alınan ürün amacına ulaşamamaktadır.

Lütfen makalemizi dikkatli bir şekilde okuyunuz. İlk olarak sizlere tüp içerisinde satılan pas sökücüler ile gerçekte pasın tamamen sökülmesini sağlayan ürünlerin neler olduğu hakkında bilgi vereceğiz.

Pas Sökücü Sprey

İnternette pas sökücü sprey araması yapıyorsunuz. Ancak amacınız paslı bir metal üzerinde oluşmuş pas tabakasını sökmek. Pas sökücü sprey araması yaptığınızda firmamızda satılmakta olan Pas Gevşetici Sprey Super Slaks tarzında tüp içerisinde satılan ürünler sizlere pas sökücü olarak yansıtılıyor. Çıkan reklamlara tıklıyorsunuz ya da ilk sonuçlara. WD 40, 404, Würth gibi Super Slaks ürünümüze benzer ürünler satın alıyorsunuz. Bu ürünlerin ne işe yaradığını sizlere anlatalım.

Tüp İçerisinde Satılan Pas Sökücü Spreyler

Tüp içerisinde pas sökücü adı ile satılan spreyler aslında pas gevşetici ve pas çözücü ürünlerdir. Yağlama özellikleri bulunmaktadır. Sıkışmış bağlantı elemanlarının (örneğin asma kilit, pense, vida, civata, somun, sekman, rulman) arasındaki pası gevşetip kolay bir şekilde açılmasını sağlayan ürünlerdir. Örneğin paslanmış bir ızgara var. Onun üzerine sıktığınızda pasını sökmez. Bakın burada anlattığımı ayrıntı çok önemli. Firmamızı arayarak Pas Sökücü Sprey aldım internetteki sitelerden ama paslı demire sıkıyorum pasını çözmüyor geri dönüşlerini çok alıyoruz.

Buyrun isterseniz firmamızda satılmakta olan pas gevşetinin ve tabi internette diğer tüp içerisinde satılan ürünlerin aslında ne işe yaradığına bakın: Super Slaks

Pas Sökücüler

Yukarıdaki bilgi paylaşımını yaptıktan sonra şimdi sizlerle en iyi ve en kalitesi pas sökücü sprey başlığını neden attığımızı anlatalım. Amacımız sizi gerçekten pası söken ürünlere yönlendirmekti. Mesela hemen aşağıdaki videomuzu izleyiniz. O tüp içerisinde satılan ürünlerle (Örneğin Super Slaks) aşağıdaki paslanmış olan metal üzerindeki pası sökmeniz imkansızın ötesindedir. Dilerseniz videoyu izleyin sonra açıklamalara devam edelim.

Yukarıdaki ürün gerçek pas sökücü üründür. OK-151 Konsantre Pas Sökücü olarak adlandırılır. Pas oluşumlarına derinlemesine işleyerek demir ya da diğer metaller üzerinde oluşan pas ve korozyon tabakasının tamamen sökülmesini sağlar. Peki nasıl kullanılır ?

Detaylı bilgi için bakınız: Pas Sökücü

1. Daldırma Yöntemi

Daldırma yönteminde su ile seyreltilmiş olan OK-151 ürünü herhangi bir kap içerisine boşaltılır. Ardından paslanmış olan metaller bu kap içerisinde konulur. Ürün pasa hızlı bir şekilde etki ederek çözünmesini ve sökülmesini sağlayacaktır. Bu süreçlerde herhangi bir sünger ya da bez yardımı ile silme işlemi gerçekleştirerek pasın sökülmesini hızlandırabilirsiniz. Mesela yukarıda paylaştığımız videoda da daldırma yöntemi uygulanmıştır.

2. Püskürtme Yöntemi

Taşınamaz paslı oluşumu meydana gelmiş metallerde ise püskürtme yöntemini uygulayabilirsiniz. Örnek olarak sanayide kullanılan makineler, bahçe kapısı, ağır metaller ve benzeri gibi. Herhangi bir spreyer (fıs fıs) ya da püskürtücü içerisinde OK-151 ürününü su ile pasın kirlilik derecesine göre seyreltiniz. Örneğin ağır pas mevcut ise fıs fıs içerisinde 1 oranda pas sökücü, 3 oranda da su ekleyiniz. Ardından paslı demire üzerine ürünü sıkınız. Pasın aktığını göreceksiniz. Ardından bir bez yardımı ile silebilir ve pas tamamen sökülesiye kadar püskürtme işlemine devam edebilirsiniz.

OK-151 Konsantre Pas Sökücü Ürününü Nasıl Satın Alabilirsiniz ?

En iyi, kaliteli ve %100 etkili OK-151 konsantre pas sökücü ürününü hemen aşağıda bulunan ve ihtiyacınız olan ambalajın altında bulunan sepete ekle butonuna tıkladıktan sonra sizden istenen bilgileri doldurup Havale/EFT ya da 3D Secure güvenlik kredi kartı ile ödeme yöntemi ile satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürün aynı gün içerisinde kargoya verilerek 1 (bir) iş günü içerisinde sizlere teslim edilmektedir.

Umarız konu hakkında sizlere bilgi aktarımı yapabilmişizdir. Pas Sökücü Sprey ile Konsantre Pas Sökücü arasındaki farkı anladığınız taktirde doğru ürünü satın alıp sorunsuz bir şekilde pası sökebilirsiniz.

YORUM BIRAKIN

Yorumunu 24 saat içerisinde cevaplanacaktır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kullanıcı oyu ortalaması: 5,00 oy üzerinden 5)
Loading...

2 YORUM

 • sungur cagigan
  23 Kasım 2018, 10:35 CEVAPLA

  Merhaba ürününüzü denemek isterim ancak çekincelerim var
  misal bazı sökücüler metal ile fazla etkileşimde kalınca metalin yapısını ve dayanıklılığınıda etkiliyor özellikle daldırma yönteminde.. sizin ürününüzde bu tür sonuçlar oluyormu?

  • Özkimsan
   23 Kasım 2018, 10:54 CEVAPLA

   Sungur Bey böyle bir sorun ile karşılaşmazsınız. Deneme yapabilirsiniz ürünümüzün 5 litrelik paketini satın alarak.

BİLGİ ALIN

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz ?

BİZİ ARAYIN
SON YAZILAR
EN ÇOK GÖRÜNTÜLENLER
ÖZKİMSAN

Özkimsan Endüstri Kimyasalları Konsantre Sökücüler

Özkimsan Endüstri Kimyasalları © Copyright 2016