Çimento artığı temizleyici
 • 1730
 • 2

Çimento artığı temizleyici

Çimento artıkları

Yaş olan çimento, kullanıldığı malzemeler üzerinde kısa bir süre sonra kurumaktadır. Sökülmediği taktirde ise kullanıldığı araç ve gereçler üzerinde kurur. Bunun sonucunda da görevini tam olarak yerine getirmemesine sebep olur.

Mesela bir malayı düşünelim. Sıva yapıldıktan sonra tam olarak temizlenmez ve üzerinde çimento tabakası kurursa bir sonraki sıva esnasında istenilen düz zemin elde edilemez.

Çimento artığı sökücü

Çimento artıklarının sökülüp temizlenebilmesi için Özkimsan Endüstri Kimyasalları tarafından OK-103 Beton, Harç ve Kireç Sökücü ürün geliştirilmiştir.

Özellikle iş makinelerinde, çimento nakliye araçları ve mikserlerinde, hazır beton ve çimento fabrikalarında makine ve ekipmanlarda, madencilik tesislerindeki araç ve makinelerde biriken beton, harç, kireç, kışır ve tortuların hızlı, kolay ve %100 etkili bir şekilde sökülmesini sağlar.

Çimento artığı temizleyici nasıl kullanılır

Kullanımı oldukça basittir. Kurumuş çimento artığı bulunan kısma herhangi bir spreyer ya da püskürtücü yardımı ile sıkılır. Çimento tabakası çözüldüğünde bol su ile durulanır.

Hemen aşağıda örnek bir video paylaşımı yapılmıştır. Konsantre bir üründür. Çimento tabakasının kalınlığına göre 1/3, 1/5 ve 1/10 oranında su ile seyreltilerek kullanılabilir.

Çimento artığı temizleyici

Nasıl satın alabilirim

Beton sökücü OK-103 ürün sayfamızı ziyaret ederek ya da hemen aşağıda paylaştığımız ihtiyacınız olan ambalaj şeklini sepetinize ekleyerek OK-103 ürünümüzü satıjn alabilirsiniz.

YORUM BIRAKIN

Yorumunu 24 saat içerisinde cevaplanacaktır.


2 YORUM

 • Ayşe Hale Oğuz
  26 Aralık 2020, 08:07 CEVAPLA

  Merhabalar ,
  Klozetin içinde taş olmuş harç var , nasıl sökebilirim ?

  Teşekkürler

  • Özkimsan
   26 Aralık 2020, 11:24 CEVAPLA

   Ayşe Hanım merhaba;
   OK-103 beton ve harç sökücü ürünümüzü kullanarak sökebilirsiniz.
   Selamlar.

BİLGİ ALIN

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz ?

BİZİ ARAYIN
SON YAZILAR
EN ÇOK GÖRÜNTÜLENLER
ÖZKİMSAN

Özkimsan Endüstri Kimyasalları Konsantre Sökücüler

Özkimsan Endüstri Kimyasalları © Copyright 2016 - 2021