Chiller Soğutma Sistemi Kondenser Temizleme Kimyasalı Fiyatı
 • 2176
 • 4

Chiller Soğutma Sistemi Kondenser Temizleme Kimyasalı Fiyatı

Chiller soğutma sistemlerinin aparatlarında, iç aksamında, peteklerinde ve kondenser üzerinde zamanla ağır yağ, karbon, kireç, korozyon, toz, ve benzeri tortu oluşumları ile karşı karşıya kalınır. Bu oluşumlar soğutma sisteminizin çalışma aksamını etkilemekte ve çalışma aksamı etkilenen makinenin daha fazla çalışarak daha çok enerji tüketmesine sebep olmaktadır.

Sadece çalışma aksamının değil aynı zamanda makinenizin de bir süre sonra tamamen çalışamaz hale gelmesine sebep olabilmektedirler. Bununla birlikte ağır kir birikintileri sonucu oluşan bakteri ve mikroorganizmalar çalışanlarınızın sağlığını tehlikeye atar.

KONSENDER TEMİZLEME KİMYASALI

Özkimsan Endüstri Kimyasalları uzman kimyagerleri tarafından üretilmekte olan OK – 131 konsender temizleme kimyasalı oluşan bütün tabakaların derinlemesine işleyerek metal parçalara ve materyala herhangi bir zarar vermeden temizlenmesini sağlar. Sadece konsender üzerinde değil aliminyum diğer bütün alanlar, soğutma sisteminin genel aksamı, petekler, ve aparatlarında temizliği sağlanabilir.

KONSENDER TEMİZLEME KİMYASALI FİYATI

OK – 131 konsender ve soğutma sistemleri için geliştirilmiş olan kimyasal 1 litre, 5 litre ve 30 litre ambalaj şekillerinde sizlere sunulmaktadır. Daha yüklü alımlarda ise özel fiyat teklifi sayfamız sayesinde size özel ücretlendirme yapılır. 1 litre fiyatı 29 TL, 5 litre fiyatı 89 TL, 30 litre fiyatı ise şu anda kampanyalı bir şekilde 359 TL’dir. Hemen aşağıda bulunan alandan online bir şekilde ürünümüzü satın alabilir, sayfanın üst kısmında bulunan fiyat teklifi menüsünden ise size özel fiyat teklifinin verilmesini sağlayabilirsiniz.

CHİLLER KONDENSER TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR

Konsantre yapıya sahip olan OK – 131 klima temizle ve soğutma sistemleri temizleyici su ile ağır kirlilikte 1/5, orta kirlilikte 1/10 ve hafif kirlilikte 1/25 oranında seyreltilerek püskürtme yöntemi ile kullanılmaktadır. Tortu, kir ve tabaka birikimi olan aparat, petek ya da konsender üzerine sıkılır. Bu işlem gerçekleştirildikten sonra ürünümüz köpürmeye başlar. Buradaki amaç derinlemesine temizliğin sağlanmasıdır. Dakikalar içerisinde yüzeylerde ve iç aksamda biriken ağır yağ, kir, kireç, karbon ve diğer tabakalar çözünerek sökülmeye ve akmaya başlar. OK – 131’in farkı temizliğinin yanı sıra zararlı mikroorganizma ve bakterilerin de tamamen yok edilmeleridir. Artık chiller soğutma sisteminiz eski performansında çalışmaya devam eder.

YORUM BIRAKIN

Yorumunu 24 saat içerisinde cevaplanacaktır.


4 YORUM

 • Cem ATASER
  5 Şubat 2017, 16:34 CEVAPLA

  Cimento tozu sebebiyle, betonlasmis tabaka ile kaplanmis Klima Dis Unite Kondenserleri de bu kimyasal ile temizleyebilir miyiz.?
  Onereceginiz farkli grup bir kimyasal varmidir.?
  Yaklasik sarf orani, teslim suresi, fiyati ne olur.?
  Saygilarimla,

  • Özkimsan
   5 Şubat 2017, 20:32 CEVAPLA

   Cem Bey merhaba;
   Klima temizleyici ürünümüz OK-131 çimento tozunu ve betonlaşmış tabakayı eriterek temizler. 1/5 oranında su ile seyreltip kondenserlere püskürtmeniz ve ardından su ile durulamanız yeterlidir.
   Selamlar.

 • SEYDA TANYU
  12 Temmuz 2016, 10:46 CEVAPLA

  Uretim alanımızda kullanılan endustriyel amaçlı sogutucularımız icin (chiller) temizleme sıvısı arayısı icindeyiz.. websitenizde önerilen OK-131 ürünle ilgili olarak fiyat teklifinizi ve msds dokumanınızı rica ederiz.. Bu temizleme sıvısının herşeyden önce ünitelerdeki tesisata zarar vermemesi gerekiyor. Yani bakır, aluminium, Teflon hortum, dökme demir ve pompalara zarar vermeyecek; sistemin kireç ve tortusunu temizleyecek, sistemdeki kireç ve taşlanmayı önleyecek bir temizleme sıvısı arıyoruz. Bu konuda tavsiye edeceğiniz başka bir ürün varsa ona da açığız mıdır.. ürün spekleri, msds ve fiyat bilgilerinizi rica ediyorum

  Eldor Elektronik –
  Tel + 232 298 11 00 – dahili 134

  • Özkimsan
   13 Temmuz 2016, 06:42 CEVAPLA

   Şeyda Hanım merhaba;
   Gerekli bilgilendirmeler müşteri temsilcilerimiz tarafından en kısa sürede verilecektir.
   Selamlar.

BİLGİ ALIN

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz ?

BİZİ ARAYIN
SON YAZILAR
EN ÇOK GÖRÜNTÜLENLER
ÖZKİMSAN

Özkimsan Endüstri Kimyasalları Konsantre Sökücüler

Özkimsan Endüstri Kimyasalları © Copyright 2016 - 2021