Camdaki sıva lekesi nasıl çıkar
 • 7451
 • 2

Camdaki sıva lekesi nasıl çıkar

İnşaat sonrasında ev sahiplerinin karşılaştığı en büyük sorunlardan bir tanesi cama bulaşan inşaat kalıntılarının kurumasıdır. Kuruyan bu kalıntılar çıkarılmaya çalışılırken maalesef ki cama, pimapene ve çerçeveye zarar verilmektedir. Yapılan en büyük hata ise jilet, bıçak ve benzeri cisimler ile kazımak olmaktadır.

Beton, harç, çimento, sıva kuruduğu zaman bulunduğu zemine sıkı bir şekilde tutunan ve çıkarılması oldukça zor olan bir kalıntılardır. Bu kalıntıların kolayca sökülerek temizlenebilmesi için Özkimsan Endüstri Kimyasalları uzman kimyagerleri tarafından OK-103 Beton ve Harç Sökücü ürün geliştirilmiştir.

Camdaki sıva lekesi nasıl sökülür

Camdaki sıva lekesini çıkarmak için OK-103’ü kullanabilirsiniz. Bu ürün kurumuş kalıntıların hızlı bir şekilde çözünerek sökülmesini sağlamaktadır. Hemen aşağıda uygulamalı bir şekilde video çekimi ve onun altında ürünü nasıl satın alabileceğiniz paylaşılmıştır.

Camdaki sıva lekesi nasıl sökülür

OK-103 konsantre bir üründür. Ağır kirlilikte sulandırmadan kullanılmaktadır. Orta kirlilikte 1/2 oranında su ile, hafif kirlilikte ise 1/5 oranında su ile seyreltilerek kullanılır. Sıva, beton, harç kalıntılarının olduğu alanlara sıkılır ya da herhangi bir pamuk – bez yardımı ile uygulanır. Kalıntılar tamamen söküldükten sonra ise bol su ile durulanır.

Kesinlikle uygulandığı alana zarar vermez. %100 etkilidir ve kesin sonuç sağlar. Zehirli gaz ihtiva etmez.

OK-103’ü nasıl satın alabilirsiniz ?

Camdaki sıva lekesinin çıkarılmasında oldukça etkili olan OK-103 beton ve harç sökücü ürününü hemen aşağıda bulunan ve ihtiyacınız kadar olan ambalajın altında bulunan sepete ekle butonuna tıkladıktan sonra sizden istenen bilgileri doldurup Havale/EFT ya da 3D Secure güvenlik kredi kartı ile ödeme yöntemi ile satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürün aynı gün içerisinde kargoya verilerek 1 (bir) iş günü içerisinde sizlere teslim edilmektedir.

Ürün, kullanımı ve diğer bütün detaylar hakkında aklınıza takılan soruları firmamızı ayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilir ve müşteri temsilcilerimiz tarafından cevaplandırılmasını sağlayabilirsiniz.

YORUM BIRAKIN

Yorumunu 24 saat içerisinde cevaplanacaktır.


2 YORUM

 • Serdal
  2 Mayıs 2019, 14:01 CEVAPLA

  Merhaba ben kredi kartı hic kullanmadım inşaat kaba temzligi işi aldım cam da harc beton kalıntıları icin 1 litrelik ürünüzde almak istiyorum kapıda peşin ödemeli olurmu

  • Özkimsan
   2 Mayıs 2019, 21:03 CEVAPLA

   Serdal Bey merhaba;
   Kapıda ödeme henüz yoktur ama havale/EFT yöntemi ile ürünümüzü satın alabilirsiniz.
   Selamlar.

BİLGİ ALIN

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz ?

BİZİ ARAYIN
SON YAZILAR
EN ÇOK GÖRÜNTÜLENLER
ÖZKİMSAN

Özkimsan Endüstri Kimyasalları Konsantre Sökücüler

Özkimsan Endüstri Kimyasalları © Copyright 2016 - 2021