Beton sökücü İzmir

Beton sökücü İzmir

Özkimsan Endüstri kimyasalları olarak henüz İzmir’de şubemiz bulunmamaktadır ancak 1 (bir) iş günü içerisinde kargo gönderimi yapılarak ürünümüz beton ve harç sökücü OK-103’ü sizlere ulaştırmaktayız.

İzmir’e beton sökücü siparişi

Ürünümüzü internet sitemiz üzerinden EFT/havale ya da 3D Secure güvenlikli kredi kartı ile ödeme yönteminini kullanarak sipariş edebilirsiniz. Saat 16.00’a kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde kargolanmaktadır.

Nasıl satın alabilirim

Beton sökücü OK-103 ürün sayfamızı ziyaret ederek ya da hemen aşağıda paylaştığımız ihtiyacınız olan ambalaj şeklini sepetinize ekleyerek OK-103 ürünümüzü satıjn alabilirsiniz.

İletişim bilgilerimiz

Aklınıza takılan bütün soruları hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz müşteri temsilcisi hattımız üzerinden firmamızı arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilirsiniz.

Müşteri temsilcisi: 02128715242

Beton sökücü kullanımı

OK-103 kullanımı oldukça basittir. Konsantre bir üründür. Herhangi bir spreyer (fıs fıs) içerisine betonun yoğunluğuna göre su ile seyreltilerek konulur. Ağır beton tabakalarında 1/2 oranında, orta tabakalarda 1/3 oranında, hafif tabakalarda ise 1/7 oranında.

Beton tabakası olan alana sıkılır. Ürün beton lekesi ile tepkimeye girmeye başlar ve çözünmesini sağlar. Çözünme gerçekleştiğinde bol su ile durulamanız yeterlidir. Hemen aşağıda örnek bir videoyu paylaşalım.

Ürünümüzün kullanım alanları oldukça geniştir. Her türlü beton, kurumuş çimento, harç, kireç tabakalarında gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Kesinlikle boyaya, plastiğe zarar vermez. Zehirli gaz ihtiva etmez.

YORUM BIRAKIN

Yorumunu 24 saat içerisinde cevaplanacaktır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kullanıcı oyu ortalaması: 5,00 oy üzerinden 5)
Loading...

2 YORUM

 • Sinan AYDINHAN
  22 Temmuz 2019, 10:59 CEVAPLA

  Selamlar;
  Bu ürünü Granit ve Fayans,Mermer,Kalebodur,yüzeylerde inşaat sonrası temizlikte kullanılabilirmi..

  • Özkimsan
   23 Temmuz 2019, 15:59 CEVAPLA

   Sinan Bey merhaba;
   Saymış olduğunuz yerler kullanım alanları arasında yer almaktadır. Ama bilgi için lütfen firmamızı arayınız. Kullanımı ile ilgili.
   Selamlar.

BİLGİ ALIN

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz ?

BİZİ ARAYIN
SON YAZILAR
EN ÇOK GÖRÜNTÜLENLER
ÖZKİMSAN

Özkimsan Endüstri Kimyasalları Konsantre Sökücüler

Özkimsan Endüstri Kimyasalları © Copyright 2016
Call Now Button