Beton mikser temizleyici

Beton mikser temizleyici

Türkiye’de en çok tercih edilen OK-103 Beton ve Harç Sökücü ürün beton mikserleri üzerinde oluşan kurumuş çimento, harç, beton, kireç ve diğer kalıntıların kolay, hızlı ve %100 etkili bir şekilde temizlenmesini sağlayan özel bir üründür.

Konsantre bir üründür. Orta kirlilikte su ile 1/2 oranında, hafif kirlilikte ise 1/5 oranında su ile seyreltilerek kullanılır. Ağır kirlilikte seyreltilmeden kullanılmaktadır.

Beton mikser temizleyici ürün fiyatı

Beton mikser temizleyici ürün OK-103 1 litre, 5 litre ve 30 litre ambalajlarında satılmaktadır. Hemen aşağıda 2018 güncel fiyat listesi paylaşılmıştır. Toplu alımlarda ise özel fiyat teklifleri sunulmaktadır.

Ambalaj Miktarı Fiyatı
Beton mikser temizleyici 1 litre 36 TL
Beton mikser temizleyici 5 litre 134 TL
Beton mikser temizleyici 30 litre 540 TL

OK-103 kullanım videosu

Hemen aşağıdaki video aracılığı ile OK-103 ürününün kurumuş çimento lekesini nasıl çözdüğünü ve temizlediğini detaylı bir şekilde izleyebilirsiniz. Çok yakın bir zamanda beton mikser üzerinde biriken kalıntıları da temizler iken bir video çekimi gerçekleştirilecektir.

OK-103’ü nasıl satın alabilirsiniz ?

Beton mikser üzerindeki kalıntıları temizlemede oldukça etkili olan OK-103 beton ve harç sökücü ürününü hemen aşağıda bulunan ve ihtiyacınız kadar olan ambalajın altında bulunan sepete ekle butonuna tıkladıktan sonra sizden istenen bilgileri doldurup Havale/EFT ya da 3D Secure güvenlik kredi kartı ile ödeme yöntemi ile satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürün aynı gün içerisinde kargoya verilerek 1 (bir) iş günü içerisinde sizlere teslim edilmektedir.

Ürün, kullanımı ve diğer bütün detaylar hakkında aklınıza takılan soruları firmamızı ayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilir ve müşteri temsilcilerimiz tarafından cevaplandırılmasını sağlayabilirsiniz.

YORUM BIRAKIN

Yorumunu 24 saat içerisinde cevaplanacaktır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kullanıcı oyu ortalaması: 5,00 oy üzerinden 5)
Loading...

BİLGİ ALIN

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz ?

BİZİ ARAYIN
SON YAZILAR
EN ÇOK GÖRÜNTÜLENLER
ÖZKİMSAN

Özkimsan Endüstri Kimyasalları Konsantre Sökücüler

Özkimsan Endüstri Kimyasalları © Copyright 2016