Beton harç sökücü OK-103 koçtaş, tekzen satılıyor mu ?
 • 4798
 • 8

Beton harç sökücü OK-103 koçtaş, tekzen satılıyor mu ?

Özkimsan Endüsti Kimyasalları tarafından üretilmekte olan ve Türkiye’de en çok tercih edilen OK-103 Beton Sökücü ürünü İstanbul’un Beylikdüzü adresinde bulunan firmamızda, internet sitemizde ve ve Tekzen firmasının internet sitesi üzerinden satılmaktadır. Koçtaş mağazalarında herhangi bir satışımız bulunmamaktadır. Aynı zamanda Tekzen firmasından da online satın alınabilmektedir.

İnternet sitemizden (ozkimsan.com) nasıl satın alabilirsiniz ?

Ok-103 beton harç sökücü ürününü internet sitemiz üzerinden havale/EFT ya da 3D güvenlikli kredi kartı ile ödeme yöntemini kullanarak satın alabilirsiniz. Ürün 1 (bir) iş günü içerisinde adresine kargo ile gönderilmektedir. Hemen aşağıda bulunan alandan ihtiyacınız olan ambalaj miktarını sepetinize ekleyebilir ve sizden istenen bilgileri doldurarak ürünü satın alabilirsiniz.

Tam bu noktada bir hatırlatma yapalım. Eğer İstanbul’da yaşıyorsanız ve aşağıdaki adresimize gelirseniz eğer ürünümüzü direk olarak satın alabilirsiniz. Kredi kartı ve nakit ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Adres: Mermerciler Sanayi Sitesi, 13. Cadde No:17 Kat: 2, 34520 Beylikdüzü/İstanbul

Tekzen üzerinden nasıl satın alabilirsiniz ?

Ürünümüz Tekzen mağazalarında henüz satışa sunulmamıştır. Ancak internet siteleri üzerinden 5 litre ve 30 litre olarak ürünümüzü satın alma imkanınız bulunmaktadır. 1 litrelik ambalaj sadece Özkimsan internet sitesi üzerinden ya da adresimize geldiğiniz taktirde satılmaktadır.

Tekzen üzerinden alışveriş yapmak istediğinizde kullandığınız kredi/banka kartına göre özel taksit seçenekleri sunulabilmektedir. Aynı şekilde Tekzen üzerindeki alışverişlerinizde de havale/EFT ile ödeme yapabilirsiniz. Hemen aşağıda ürünümüzü satın alabileceğiniz Tekzen bağlantılarını paylaşıyoruz.

Koçtaş mağazalarında satış mevcut mu ?

Ürünümüzün Koçtaş ya da Tekzen mağazalarından satışı bulunmamaktadır. Aynı şekilde Koçtaş internet sitesi üzerinden de satış yapmamaktayız.

OK-103 beton harç sökücü özellikleri

Ürünümüz hangi alanlarda kullanılmaktadır, kullanım şekli nasıldır ve uygulama aşamalarında nelere dikkat edilmelidir tüm detayları ile birlikte https://www.ozkimsan.com/beton-harc-sokucu/ adresimizde anlatılmıştır.

Beton sökücü OK-103 uygulama şekli

Ok-103 beton ve harç sökücü ürün nasıl uygulanmaktadır hemen aşağıda bulunan örnek videomuz ile anlatılmıştır. Aynı zamanda Özkimsan Youtube kanalımızı ziyaret ederseniz eğer diğer bütün uygulama videolarına da ulaşabilirsiniz.

Aklınıza takılan herhangi bir soru olursa da müşteri temsilcisi hattımızı arayabilir ya da yorum alanından yazabilirsiniz.

YORUM BIRAKIN

Yorumunu 24 saat içerisinde cevaplanacaktır.


8 YORUM

 • Mutat bozkurt
  4 Mayıs 2021, 14:48 CEVAPLA

  Ben bir numune sipariş vermek istiyorum

 • Mehmet Ali Koç
  30 Nisan 2021, 04:42 CEVAPLA

  Ben inşaat kalıp ustasıyım plastik kalıp kullanıyorum perinin duo plastik kalıbını kullanıyorum izerindeki harcı nasıl temizleyebilirm saygılar

  • Özkimsan
   30 Nisan 2021, 11:13 CEVAPLA

   Mehmet Bey merhaba;
   Ürünümüzü kullanarak temizleyebilirsiniz.
   Selamlar.

 • Meryem dalkın
  16 Nisan 2021, 16:18 CEVAPLA

  Merhaba ürün satışta mı . Telefonlarınız cevap vermiyor

  • Özkimsan
   16 Nisan 2021, 18:14 CEVAPLA

   Meryem Hanım merhaba;
   İnternet sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz.
   Selamlar.

 • NEVZAT ORHAN
  15 Şubat 2020, 22:51 CEVAPLA

  Merhaba sitemizde yapılan montolama işleminden sonra binanın dış aksamında tabanda bulunan traventer mermer üzerine sıva kalıntıları juton boya döküntüleri düşmesi neticesinde mermerler kötüleşmiştir .İspatula ile kazıyarak çıkmamaktadır. Bu olumsuz durumdan kurtulmak için mermere zarar vermeden tavsiyeleriniz nedir

  • Özkimsan
   16 Şubat 2020, 00:28 CEVAPLA

   Nevzat Bey merhaba;
   Müşteri temsilcisi hattımızı aradığınız taktirde detaylı bilgilendirme yapılacaktır.
   Selamlar.

BİLGİ ALIN

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz ?

BİZİ ARAYIN
SON YAZILAR
EN ÇOK GÖRÜNTÜLENLER
ÖZKİMSAN

Özkimsan Endüstri Kimyasalları Konsantre Sökücüler

Özkimsan Endüstri Kimyasalları © Copyright 2016 - 2021