Beton eritici asit
  • 4856
  • 0

Beton eritici asit

Kurumuş beton günlük hayatımızda bazı sorunlara sebebiyet vermektedir. Bu sorunların çözüme kavuşturulması için ise en çok yapılan arama “beton eritici asit” ya da “betonu ne eritir” soruları olmaktadır. Ya da doğal yöntemler ile beton tabakaları çıkarılmaya çalışılmaktadır.

Bu makalemizde beton sökücü ürünlerin en çok nerelerde kullanıldığı, yapıştığı bölgeye zarar vermeden sökülmesini sağlayan ürünün ne olduğu ve nasıl satın alabileceğiniz detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

Kurumuş beton sökücü nerelerde kullanılır

Kurumuş betonun çözünerek sökülmesini sağlayan ürün OK-103 beton ve harç sökücünün en çok kullanıldığı alanlar;

İnşaat makinelerinde (beton mikseri, çimento nakliye araçları)

Çimento fabrikalarında (makinelerde ve ekipmanlar)

İnşaat sektöründe (inşaat sonrası cama, pimapene, metallere, inşaat malzemelerinde)

Günlük hayatta (araba, tuvalet, fayans, lavabo, küvet ve benzeri alanlarda)

Yukarıdaki alanlarda beton sökücünün kullanılmasının sebebi kurumuş olması ve hangi yöntem kullanılırsa kullanılsın çözüm olmamasıdır.

Betonu ne eritir

Kurumuş olan beton eriterek yani çözerek temizlenmesini sağlayan ürün OK-103’dür. Ancak asitlerle karıştırılmamalıdır. Özel olarak kimyagerlerimiz tarafından uygulandığı bölgeye zarar vermemeden hızlı, etkili ve kolay bir şekilde betonun sökülmesini sağlamak amacıyla geliştirilmiştir.

Beton eritici kullanım şekli

OK-103 konsantre bir üründür. Yani su ile seyreltilerek kullanılabilir. Ağır beton tabakalarında sulandırmadan kullanılır. Orta beton tabakalarında 1/2 oranında, hafif beton tabakalarında ise 1/5 oranında su ile seyreltilerek kullanılır.

Uygulandığı yüzeydeki metal, boya, plastik, lastik, tahtaya zarar vermez. İçerisine özel inhibitörler vardır.

Püskürtme, fırça ile ya da bez ile uygulama tekniği ile kullanılabilir.

Uygulama yapıldıktan sonra uygulandığı alanın bol su ile durulanması yeterlidir.

Kesinlikle zehirli gaz ihtiva etmez.

Hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile inşaat sonrasında cama ve pimapene bulaşarak kurumuş olan beton tabakasının nasıl söküldüğünü izleyebilirsiniz. İlgili video müşterimiz tarafından gönderilmiştir.

Beton eritici ürün fiyatı

Beton eritici ürün OK-103 1 litre, 5 litre ve 30 litre ambalajlarında satılmaktadır. Hemen aşağıda 2018 güncel fiyat listesi paylaşılmıştır. Toplu alımlarda ise özel fiyat teklifleri sunulmaktadır.

Ambalaj Miktarı Fiyatı
Beton eritici 1 litre 36 TL
Beton eritici 5 litre 134 TL
Beton eritici 30 litre 540 TL

OK-103’ü nasıl satın alabilirsiniz ?

Beton eritmede ve temizliğinde oldukça etkili olan OK-103 beton ve harç sökücü ürününü hemen aşağıda bulunan ve ihtiyacınız kadar olan ambalajın altında bulunan sepete ekle butonuna tıkladıktan sonra sizden istenen bilgileri doldurup Havale/EFT ya da 3D Secure güvenlik kredi kartı ile ödeme yöntemi ile satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürün aynı gün içerisinde kargoya verilerek 1 (bir) iş günü içerisinde sizlere teslim edilmektedir.

Beton eritici asit yerine kullanılan ve kesinlikle uygulandığı bölgeye zarar vermeyen özel ürün OK-103 Beton ve Harç Sökücü ürün hakkında detaylı bilgi alabilmek için firmamızı arayabilir ya da yorum alanından yazabilirsiniz.

YORUM BIRAKIN

Yorumunu 24 saat içerisinde cevaplanacaktır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 Kullanıcı oyu ortalaması: 5,00 oy üzerinden 5)
Loading...

BİLGİ ALIN

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz ?

BİZİ ARAYIN
SON YAZILAR
EN ÇOK GÖRÜNTÜLENLER
ÖZKİMSAN

Özkimsan Endüstri Kimyasalları Konsantre Sökücüler

Özkimsan Endüstri Kimyasalları © Copyright 2016