Beton çözücü kimyasal
  • 1953
  • 0

Beton çözücü kimyasal

Türkiye’de en çok tercih edilen ve en etkili beton çözücü kimyasal ürün OK-103 kurumuş olan beton tabakalarına derinlemesine işleyerek çözünmesini sağlamaktadır. Bu sayede çözünme gerçekleştikten sonra çok kolay bir şekilde beton kalıntıları su ile durulanarak temizlenir.

Beton çözücü kimyasal özellikleri

Kuruduktan sonra sökülmesi oldukça zor olan beton tabakasının üzerine konsantre bir ürün olan OK-103 Beton Sökücü ürün uygulandığına hızlı bir şekilde çözünmeye başlar. Bu çözünme işlemini sağlayan ürünümüzün özellikleri;

Betonu çözerken, betonun kuruduğu ve sökülmeye çalışıldığı yüzeye zarar vermez. Çünkü içerisinde özel inhibitörler bulunmaktadır. Bu yüzey metal, plastik, boya olabilir.

Beton çözünür iken zehirli gaz ihtiva etmez (çıkarmaz).

Konsantre bir yapıdadır. Yani su ile seyreltilerek kullanılabilir. Beton tabakasının zorluğuna göre su ile 1/2, 1/3, 1/5 ya da 1/10 oranında seyrelme yapılabilir.

MSDS raporu bulunmaktadır.

Beton çözücü kimyasal nasıl uygulanır

Uygulaması oldukça basittir. Yüzeye püskürtebilir ya da herhangi bir fırça yardımı ile uygulayabilirsiniz. Ürün beton ile temasa geçtiği anda hızlı bir şekilde çözünmeye başlayacaktır. Yüzeyden beton tabakasının sökülmesi için sadece su ile durulamak yeterli olmaktadır.

İlk uygulamada tamamen çözünme gerçekleşmemiş ise tekrar uygulama yapılır ve ürün beton sökücü ile tamamen reaksiyona girdiğinde tekrar su ile durulanır.

Beton çözücü kimyasal ürün fiyatları

Ürünümüz 1 litre, 5 litre ve 30 litre ambalajlarında satılmaktadır. Tabii ki yüklü miktarda alımlarda yapılabilir. Hatta yükü alımlarda özel fiyat teklifini https://www.ozkimsan.com/fiyat-teklifi sayfamız üzerinden isteyebilirsiniz.

1 litre, 3 litre ve 5 litre ürünlerimizi internet sitemiz üzerinden 3D güvenlikli kredi kartı ile ödeme ya da EFT/havale ile ödeme yöntemini kullanarak satın alabilirsiniz.

Beton sökücü kimyasal OK-103 kullanım alanları

Her türlü kurumuş beton, kireç, çimento, harç oluşumlarının bulundukları yüzeylerden çözünerek sökülebilmesi için OK-103 beton çözücü kimyasalı kullanabilirsiniz. En çok tercih edildiği sektörler beton işi uğraşılan iş makineleri (çimento karıştıran mikserler, inşaat araçları, madencilik sektöründeki kamyonlar), inşaat sonrası yüzeylerde oluşan beton tabakalarının temizliği (camdan, pimapenden, banyodan skme gibi), günlük hayatta arabalara sıçrayan betonun boyaya zarar verilmeden sökülmesi olarak verilebilir.

Kısaca özetlemek gerekirse çalışmanız engelleyen ve kötü görüntü oluşturan tüm beton tabakalarının çözünerek temizlenmesinde OK-103 beton sökücü kimyasalı kullanabilirsiniz.

Beton çözücü kimyasalı nasıl satın alabilirsiniz

Hemen aşağıdaki bağlantı aracılığı ile OK-103 beton çözücü kimyasal fiyatlarına ulaşabilir ve ilgili sayfa üzerinden ihtiyacınız olan kadar ürünü sepetinize ekleyerek satın alım yapabilirsiniz.

https://www.ozkimsan.com/beton-harc-sokucu

Ürünümüz hakkında aklınıza takılan herhangi bir sorun olursa firmamız arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilirsiniz.

YORUM BIRAKIN

Yorumunu 24 saat içerisinde cevaplanacaktır.


BİLGİ ALIN

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz ?

BİZİ ARAYIN
SON YAZILAR
EN ÇOK GÖRÜNTÜLENLER
ÖZKİMSAN

Özkimsan Endüstri Kimyasalları Konsantre Sökücüler

Özkimsan Endüstri Kimyasalları © Copyright 2016 - 2021