Balata Temizleyici Sprey
  • 2755
  • 0

Balata Temizleyici Sprey

Balata temizleyici sprey olarak kullanılabilen OK-245 balata temizleme solventi, fren sistemlerinde yer alan balata, kaliper, kampana, disk, mengene, yay ve debriyaj parçalarının temizlenmesinde kullanılan %100 etkili bir temizleyicidir. Geliştirilmiş özel formülü sayesinde toz, kir ve yağların birleşiminden oluşan gres, katran ve diğer bütün ağır kirlerin kolay bir şekilde sökülerek temizlenmesini sağlamaktadır.

Sıvı halde 1, 5 ve 30 litre ambalajlarda üretilmiştir. Herhangi bir spreyer (fıs fıs) içerisine ihtiyaç kadar konulur. Geri kalan ürün ise istenildiği zaman kullanılabilmektedir. Bu sayede oldukça ekonomiktir.

Balata Temizleyici Sprey

Balata Temizleyici Sprey

Balata Temizleyici Sprey Nasıl Kullanılır

Kullanımı oldukça basittir. Balata temizleyici solvent herhangi bir spreyer (fıs fıs) içerisine ihtiyaç olduğu kadar boşaltılır. Ardından ise fren balata sistemlerinin bulunduğu alana sıkılır. Püskürtme işlemi yapılırken ve yapıldıktan sonra ağır yağ, kir, toz ve benzeri partiküllerin nasıl temizlendiğini gözlemleyebilirsiniz.

Balata temizleme solventinin en önemli özelliği ise pas oluşumlarını da ortadan kaldırması, sıkışmış bağlantı alanlarının gevşetilmesi ve paslanma yaşanmasının önüne geçmesidir. Kiri, yağı, katranı, tozu ve benzeri partikülleri temizlediği gibi fren balata ve kaliperlerde yüksek güç akışı sağlar ve tutunma kabiliyetini arttırır.

Balata Temizleyici Sprey Özellikleri

Balata temizleyici solvent OK-245’in bir çok özelliği bulunmaktadır. Çok maksatlı kullanılabilen, özel olarak üretilmiş etkili ve güçlü bir üründür. Dilerseniz sahip olduğu özellikleri maddeler halinde paylaşalım.

  • Kir, pas, toz, ağır yağ, katran ve diğer bütün tabakaların temizlenmesini sağlar.
  • Kullanım sonrasında hızlı buharlaşma özelliği bulunmaktadır ve bu sayede kalıntı bırakmaz.
  • Uygulanan metaller üzerinde kesinlikle aşındırıcı bir etkisi bulunmamaktadır.
  • Herhangi bir spreyer içerisine boşaltılır, geri kalan ürün istenildiği zaman kullanılabilir.
  • Fren, Balata, rulman, zincir, dişlilerin temizliği için güçlü bir yağ ve kir çözücüdür.
  • Kesinlikle yanıcı ve parlayıcı özelliği bulunmamaktadır. Gönül rahatlığı ile kullanılabilir.
  • Motosiklet, araba, ve diğer tüm araçların balata fren aksamının temizliğinde gönül rahatlığı ile kullanılabilir.
  • Ambalaj şekli 1, 5 ve 30 litredir.

Balata Temizleyici Nasıl Satın Alabilirim ?

Balata temizleyici solvent OK-245 ürünümüzü hemen aşağıda bulunan ihtiyacınız kadar temizleyici sepetinize ekleyerek ve ardından havale/EFT ya da 3D güvenlikli ödeme yöntemi ile satın alabilirsiniz. Ürününüz aynı gün içerisinde kargoya verilerek bir (1) iş günü içerisinde sizlere teslim edilmektedir.

Balata temizleyici sprey nasıl kullanılır, nelere dikkat edilmesi gerekir ve aklınıza takılan bütün soruları hemen aşağıda bulunan yorum alanından ya da firmamızı 02128715242 numaralı telefonumuz üzerinden arayarak öğrenebilirsiniz.

YORUM BIRAKIN

Yorumunu 24 saat içerisinde cevaplanacaktır.


BİLGİ ALIN

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz ?

BİZİ ARAYIN
SON YAZILAR
EN ÇOK GÖRÜNTÜLENLER
ÖZKİMSAN

Özkimsan Endüstri Kimyasalları Konsantre Sökücüler

Özkimsan Endüstri Kimyasalları © Copyright 2016 - 2021