Bakır temizliği ne ile yapılır

Bakır temizliği ne ile yapılır

Bakır temizliği ne ile yapılır

Bakır temizliği, Özkimsan tarafından üretilmiş olan OK-159 Bakır Temizleyici ürün ile yapılır. OK-159 ürünü bakır metalinin ham maddesine zarar vermeden üzerinde oluşan küf, leke, yağ, karartı, oksit ve diğer birikintileri temizler.

OK-159 bakırı nasıl temizler

Bu sorunun cevabını hemen aşağıdaki videolu anlatım ile sizlere gösterelim. Küflenmiş, oksitlenmiş, kararmış olan bakır metali, bir kap içerisine konulan OK-159’a daldırılır. Ardından 30 saniye bekledikten sonra bol su ile durulanır ve silinir.

Bakır temizliği neyle yapılır

Nasıl satın alabilirim

Satın almak istediğiniz ambalaj tutarını sepetinize ekledikten sonra EFT ya da 3D Secure kredi kartı ile ödeme yöntemini kullanarak ürünümüzü satın alabilirsiniz. Aynı gün içerisinde kargo gönderimi yapılmaktadır.

Bakır temizleme yöntemleri

Eskiden bakır temizliği kalaylama, bakır temizleme tozları ya da bazı doğal yöntemler ile yapılmaya çalışılıyordu. Ama maalesef ki bu teknikler hem bakıra zarar vermekte hem de oldukça fazla zamanımızı almaktaydı.

Bakırı temizlemenin ve ilk günkü parlaklığına kavuşturmanın en kolay, ekonomik ve hızlı yöntemi şu anda OK-159 kullanmaktır.

YORUM BIRAKIN

Yorumunu 24 saat içerisinde cevaplanacaktır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 Kullanıcı oyu ortalaması: 5,00 oy üzerinden 5)
Loading...

BİLGİ ALIN

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz ?

BİZİ ARAYIN
SON YAZILAR
EN ÇOK GÖRÜNTÜLENLER
ÖZKİMSAN

Özkimsan Endüstri Kimyasalları Konsantre Sökücüler

Özkimsan Endüstri Kimyasalları © Copyright 2016 - 2020
Call Now Button