Bakır temizleme tozu
  • 1291
  • 0

Bakır temizleme tozu

Bakırın temizlenmesi ve parlatılması için eskiden bakır temizleme tozları kullanılmaktaydı. Ancak bu ürünler ile bakırı temizlemek hem oldukça fazla zaman almaktaydı, hem bakırın aşınmasına sebep olmaktaydı hem de maliyetliydi. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte Türk kimyagerler tarafından OK-159 bakır temizleyici ve parlatıcı ürün geliştirildi.

Bakır temizleyici OK-159

Bakır temizleme tozuna alternatif olarak geliştirilen OK-159 bakır parlatıcı ve temizleyici ürün ile bakır, pirinç ve benzeri metaller oluşan kararma, oksitlenme, küflenme ve benzeri oluşumları kolaylıkla temizleyebilir ve ilk günkü parlaklığına kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Bu ürün ile zaman ve ekonomik olarak tasarruf sağlayabildiğiniz gibi bakırın aşınmadan temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakır parlatıcı OK-159 uygulama videoları

Hemen aşağıda OK-159’un kullanıldığı 2 farklı videoyu sizlerle paylaşalım. İlk video tamamen küflenmiş, oksitlenmiş ve karamış bakırın nasıl temizlendiği ile ilgili bir uygulamadı.

Aşağıda paylaşmış olduğumuz ikinci videoda ise zamanla oksitlenmiş ve kararmış olan bakır vananın nasıl temizlenip ilk günkü sarı parlaklığına kavuştuğunu izleyebilirsiniz.

OK-159 bakır temizleyici nasıl satın alabilirsiniz ?

OK-159 bakır parlatıcı ve temizleyici ürünümüzü 1 litre, 5 litre ve 30 litre ambalajlarında satışa sunulmaktadır. İnternet sitemiz üzerinden EFT/Havale ya da 3D güvenlikli kredi kartı ile ödeme yöntemini kullanarak ürünü satın alabilirsiniz. Hemen aşağıda bulunan alanlardan ihtiyacınız olan miktarı alışveriş sepetine eklemeniz ve gereken bilgileri girmeniz yeterlidir.

Ürün kullanım alanları

OK-159 bakır parlatıcı ve temizleyici ürünün kullanım alanı oldukça geniştir. Her türlü bakır ve pirinç metalinde sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

YORUM BIRAKIN

Yorumunu 24 saat içerisinde cevaplanacaktır.


BİLGİ ALIN

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz ?

BİZİ ARAYIN
SON YAZILAR
EN ÇOK GÖRÜNTÜLENLER
ÖZKİMSAN

Özkimsan Endüstri Kimyasalları Konsantre Sökücüler

Özkimsan Endüstri Kimyasalları © Copyright 2016 - 2021