Bakır temizleme cilası
  • 4744
  • 0

Bakır temizleme cilası

Bakır temizleme cilasına alternatif olarak kullanılmakta olan ve %100 etkili çözüm sunan OK-159 bakır parlatıcı ve temizleyici ürün hakkında bu makalemiz aracılığı sizlere detaylı bir şekilde bilgi paylaşımı yapmaya çalışacağız. Yazımızda sırası ile OK-159 ürününün verdiği sonuç, nasıl kullanıldığı, satın alma işlemlerinin nasıl gerçekleştirildi ve diğer detaylar paylaşılacaktır.

Öncelikle belirtmek isteriz ki OK-159 bakır parlatıcı ve temizleyici ürün şu anda Türkiye’de en çok tercih edilen bakır parlatma – temizleme yöntemi olarak kullanılmaktadır.

Bakır temizleme cilasına alternatif yöntem

OK-159 kullanımı oldukça basit olan ve bakır temizliğinde %100 etkili kesin çözüm sunan bir üründür. Sadece saniyeler içerisinde, kararmış, oksitlenmiş, küflenmiş veya renk değişimine uğramış olan bakırın ilk günkü görünümüne kavuşmasını sağlamaktadır.

Hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz video aracılığı ile ürünün nasıl kullanıldığını, ne kadar etkili olduğunu ve kısa süre içerisinde bakır üzerindeki etkisi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

OK-159 özellikleri nelerdir

OK-159 bakır parlatıcı ve temizleyici ürün sarı prinç, bronz, bakır vb. metallerde oluşan yağ, kir, oksit ve korozyonun hızlı, etkili ve kolayca sökülmesini sağlayan bir üründür.

Videoda olduğu gibi daldırma ya da herhangi bir spreyer (fıs fıs) içerisine boşaltılarak püskürtme – silme yöntemi ile uygulanabilir.

Her türlü bakır, pirinç, bronz metalinde gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Bakır cilasında olduğu gibi uzun süre uğraşmanıza gerek kalmaz. Bakır metalini aşındırmaz ve herhangi bir zarar vermez.

Bakır temizleyici ürünü nasıl temin edebilirim

Bakır temizleme cilasına alternatif yöntem olarak kullanılan OK-159’u direk sepetinize ekleyerek ve sizlerden istenen bilgileri doldurarak satın alabilirsiniz. Ödeme yöntemleri arasında Havale/EFT ile ödeme ve kredi kartı ile 3D Secure güvenlikli ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Ürün satın alındığı gün kargoya verilmekte ve 1 (bir) iş günü içerisinde sizlere teslim edilmektedir. Hemen aşağıda ihtiyacınız kadar olan bakır parlatıcı ürün hemen alt kısımlarında bulunan Sepete Ekle butonunu kullanarak satın alabilirsiniz.

Bakır temizleme cilasına alternatif olarak sunduğumuz Özkimsan Endüstri Kimyasalları uzman kimyagerleri tarafından üretilen ürünümüz hakkında aklınıza takılan bütün soruları müşteri temsilcisi hattımızı arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilirsiniz.

YORUM BIRAKIN

Yorumunu 24 saat içerisinde cevaplanacaktır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 Kullanıcı oyu ortalaması: 5,00 oy üzerinden 5)
Loading...

BİLGİ ALIN

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz ?

BİZİ ARAYIN
SON YAZILAR
EN ÇOK GÖRÜNTÜLENLER
ÖZKİMSAN

Özkimsan Endüstri Kimyasalları Konsantre Sökücüler

Özkimsan Endüstri Kimyasalları © Copyright 2016