Bakır Takılar Nasıl Parlatılır
  • 2552
  • 0

Bakır Takılar Nasıl Parlatılır

Bakır takılar zamanla kararabilir. İlk günkü sarı halinden ve parlaklığından uzaklaşır. Hatta bazı durumlarda bakır olduğu dahi anlaşılamaz. Özellikle bakır kolye, bileklik, bilezik, yüzük, küpe satan işletmelerin sıkça karşılaştıkları sorunlardan bir tanesidir. Peki bakır takılar nasıl parlatılır ?

Bakır Takılar Nasıl Parlatılır, Temizlenir ?

Bakır takıların parlatılması ve ilk günkü görünümüne kavuşabilmesi için Özkimsan kimyagerleri tarafından OK-159 Bakır Parlatıcı ve Temizleyici ürün geliştirilmiştir. Bu ürün bakırı aşındırmadan saniyeler içerisinde ilk günkü haline geri dönmesini sağlayan, bakırı tamamen parlatan ve temizleyen özel bir üründür. İşletmenizde bulunan bakır takılar ne kadar kararmış ya da kirlenmiş olursa olsun özel formülü sayesinde bakırın kendi sarı tonuna dönmesini sağlar.

Sadece bakır takılarda değil aynı zamanda bronz ve pirinç metali üzerindeki yağ, kir, oksit ve korozyon oluşumlarının tamamen ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Dekoratif amaçlı diğer ürünleri de satıyorsanız eğer temizliklerinin yapılabilmesi için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Bakır Takı Parlatıcı OK-159 Kullanımı

Bakır takı parlatıcı OK-159’un kullanım şekli oldukça basittir. Ürün bir kap içerisine boşaltılır. Ardından bakır takılar içerisine konulur. Çok kısa bir süre içerisinde ürün etkisini göstermeye başlar. Ardından su ile durulanması ve herhangi bir bez yardımı ile kurulanması yeterlidir. Bu yöntem daldırma yönetimidir ancak herhangi bir fıs fıs (spreyer) içerisine ürün konularak püskürtme yöntemi ile de kullanılabilir.

Bakır Parlatma Videosu

Hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile tamamen kararmış olan bakır metalinin OK-159 kullanılarak saniyeler içerisinde nasıl parlatıldığını ve temizlenerek ilk günkü görümüne kavuştuğunu izleyebilirsiniz.

Bakır Takı Parlatıcı Nasıl Temin Edebilirim

İnternet sitemiz üzerinden OK-159 Bakır Parlatıcı ve Temizleyici ürünü direk sepetinize ekleyerek ve sizlerden istenen bilgileri doldurarak satın alabilirsiniz. Ödeme yöntemleri arasında Havale/EFT ile ödeme ve kredi kartı ile 3D Secure güvenlikli ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır. Ürün satın alındığı gün kargoya verilmekte ve 1 (bir) iş günü içerisinde sizlere teslim edilmektedir. Hemen aşağıda ihtiyacınız kadar olan bakır parlatıcı ürün hemen alt kısımlarında bulunan Sepete Ekle butonunu kullanarak satın alabilirsiniz.

Bakır takı nasıl parlatılır, ürün nasıl satın alabilirim ve kullanım detayları hakkında aklınıza takılan bütün soruları firmamızı arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilirsiniz.

YORUM BIRAKIN

Yorumunu 24 saat içerisinde cevaplanacaktır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oylanmadı.)
Loading...

BİLGİ ALIN

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz ?

BİZİ ARAYIN
SON YAZILAR
EN ÇOK GÖRÜNTÜLENLER
ÖZKİMSAN

Özkimsan Endüstri Kimyasalları Konsantre Sökücüler

Özkimsan Endüstri Kimyasalları © Copyright 2016