Bakır Parlatma Tozuna Alternatif Teknoloji

Bakır Parlatma Tozuna Alternatif Teknoloji

Bakır parlatma tozuna alternatif olarak geliştirilmiş ve kesinlikle herhangi bir aşınmaya sebep olmadan %100 etkili bir şekilde bakırın temizlenmesini ve ilk günkü hale gelmesini sağlayan OK-159 bakır parlatıcı ve temizleyici ürünü kullanabilirsiniz.

Bakır Parlatma Tozuna Gerek Kalmadan Temizlik

Bakır parlatma tozuna gerek kalmadan oldukça etkili ve hızlı bir şekilde bakır, sarı pirinç ve kalayın ilk günkü parlaklığına dönmesini sağlayabilirsiniz. Klasik bakır parlatma yöntemlerini kullanmak bakırın aşınmasına ve kötü görüntülü çiziklere sebebiyet vermektedir. Bununla birlikte %100 etki sağlayamamaktadır. Bununla birlikte maalesef istenmeyen sonuçlar ile karşılaşılmaktadır.

OK-159 bakır parlatıcı ve temizleyici ürün sadece saniyeler içerisinde bakır metali üzerinde oluşan oskitlenme ve kararmanın giderilmesini sağlamaktadır. Örnek olarak hemen aşağıda bulunen video aracılığı ile ürünün nasıl bu işlemi gerçekleştirdiğini izleyebilirsiniz.

Bakır Parlatıcı OK-159 Nasıl Satın Alabilirsiniz ?

Özkimsan OK-159 bakır parlatıcı ve temizleyici ürününü hemen aşağıda bulunan ihtiyacınız kadar temizleyici sepetinize ekleyerek ve ardından havale/EFT ya da 3D güvenlikli ödeme yöntemi ile satın alabilirsiniz. Ürününüz aynı gün içerisinde kargoya verilerek bir (1) iş günü içerisinde sizlere teslim edilmektedir.

Bakır Neden Kararır ?

Yalın halde korumasız bir şekilde kalan bakır hava, nem ve sıvı teması sonucunda tepkimeye girerek zamanla oksitlenir. Oksitlenme sonucunda ise üzerinde kararma ve renk değişimleri meydana gelir. Herhangi bir deterjan, sıvı veya benzeri ürünler bu oluşumların temizliği yapamaz. Özel olarak üretilmiş kimyasalların kullanılması gerekir.

Diğer Tavsiye Edilmeyen Yöntemler

Maalesef bakır parlatmak istersen metale zarar veren diğer bir kaç yöntemde kullanılmaktadır.

  1. Sirke ve nemli bir bez yardımı ile bakırın temizlenmeye çalışılması
  2. Tuzun limonla karıştırılarak bez yardımı ile silmeye çalışmak
  3. Bakırın üzerine ketçap sıkıp belirli bir süre bekledikten sonra silmek

Yukarıdaki üç yöntemde bakır parlatma tozunda olduğu gibi etkili sonuç verememekte ve bakırın çizilmesine yani hasar görmesine sebep olmaktadır.

Bakır parlatma tozuna alternatif teknolojik ürünümüz OK-159 bakır parlatıcı ürün hakkında aklınıza takılan tüm soruları firmamızı arayarak ve yorum alanını kullanarak sorabilirsiniz.

YORUM BIRAKIN

Yorumunu 24 saat içerisinde cevaplanacaktır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oylanmadı.)
Loading...

BİLGİ ALIN

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz ?

BİZİ ARAYIN
SON YAZILAR
EN ÇOK GÖRÜNTÜLENLER
ÖZKİMSAN

Özkimsan Endüstri Kimyasalları Konsantre Sökücüler

Özkimsan Endüstri Kimyasalları © Copyright 2016