Bakır boru temizleme kimyasalları
 • 2799
 • 4

Bakır boru temizleme kimyasalları

Bakır boruların yüzeyi ya da içi zamanla sıvı, nem ve havadan dolayı oksitlenme sorunu yaşayabilir. Kararır veya renk değişimleri yaşanır. İlk günkü parlaklığından uzaklaşır. Bu tabakanın önüne geçilmez ise hem görselliği bozulur hem de boru işlevselliğini yitirmeye başlayabilir.

Bakır boru temizleme kimyasalı OK-159 ile bakır, pirinç ve benzeri türevdeki borular nasıl temizlenir bu yazımızda detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

Bakır boru temizleme kimyasalı

Bakır boruların temizlenmesi ve aynı zamanda parlatılmasını sağlayan ürün OK-159 Özkimsan Endüstri Kimyasalları kimyagerleri tarafından geliştirilmiştir. Çok hızlı, kolay ve etkili bir şekilde bakır boruların temizlenmesini sağlar.

Ürün kesinlikle kullanıldığı bakır ya da pirinç metaline zarar vermez. Zehirli gaz ihtiva etmez. Kullanım oldukça basittir. %100 etki sunar.

Bakır boru nasıl temizlenir

OK-159 bakır parlatıcı ve temizleyici ürün kullanılarak bakır alaşımlı borular nasıl temizlenir daha yakından incelemenizi sağlamak amacı ile özel bir uygulama videosu çekilmiştir. Bu videoyu hemen aşağıdaki alandan izleyebilirsiniz.

OK-159 bakır boru temizleyici nasıl satın alabilirsiniz ?

OK-159 bakır parlatıcı ve temizleyici ürünümüzü 1 litre, 5 litre ve 30 litre ambalajlarında satışa sunulmaktadır. İnternet sitemiz üzerinden EFT/Havale ya da 3D güvenlikli kredi kartı ile ödeme yöntemini kullanarak ürünü satın alabilirsiniz. Hemen aşağıda bulunan alanlardan ihtiyacınız olan miktarı alışveriş sepetine eklemeniz ve gereken bilgileri girmeniz yeterlidir.

Bakır boru temizleme kimyasalı fiyat listesi

Bakır boru temizleyici ürünümüz 1, 5 ve 30 kg ambalajlarında satışa sunulmaktadır. Ancak özel istekler doğrultusunda yüksek miktarlarda ürün satın alımı imkanınız bulunmaktadır. Hemen aşağıda bulunan tabloda ambalaj miktarı ve ücretleri paylaşılmıştır.

Bakır Boru Temizleme KimyasalıMiktarıFiyatı
OK-1591 KG45 TL
OK-1595 KG156 TL
OK-15930 KG780 TL

Ürünümüz, uygulama şekli ve diğer detaylar hakkında daha fazla bilgi alabilmek için müşteri temsilcisi hattımızı arayabilir ya da yorum alanından yazabilirsiniz.

YORUM BIRAKIN

Yorumunu 24 saat içerisinde cevaplanacaktır.


4 YORUM

 • VİA MEDİKAL
  7 Mayıs 2021, 00:11 CEVAPLA

  Medikal Bakır boru kaynak kararmasının temizliği kullanımı uygunmudur. daha sonra bakır boru içerisenden oksijen gazı geçirilecek oksijen ile tepkimeye girecek her hangi bir kimsayal varmıdır içersinde kolay gelsin iyi çalışmalar…

  • Özkimsan
   7 Mayıs 2021, 00:25 CEVAPLA

   Merhabalar;
   Uygundur. Kullanım sonrasında gerekli temizlikleri yapmanız yeterlidir.
   Selamlar.

 • Erol
  14 Temmuz 2020, 10:58 CEVAPLA

  Damıtma yaptığım borunun içini temizlemek için almak istiyorum,ama damıtma yaptığım malzemeye kimyasal bir zararı olurmu?Teşekkür ederim

  • Özkimsan
   14 Temmuz 2020, 20:00 CEVAPLA

   Erol Bey merhaba,
   Uyguladıktan sonra bol su ile temizlediğiniz ve normal temizliğini yaptığınız sürece kesinlikle zararı olmaz.
   Selamlar.

BİLGİ ALIN

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz ?

BİZİ ARAYIN
SON YAZILAR
EN ÇOK GÖRÜNTÜLENLER
ÖZKİMSAN

Özkimsan Endüstri Kimyasalları Konsantre Sökücüler

Özkimsan Endüstri Kimyasalları © Copyright 2016 - 2021