• 0 (212) 871 52 42
  • info@ozkimsan.com
Kararan Pirinç Nasıl Parlatılır
  • 2297
  • 0

Kararan Pirinç Nasıl Parlatılır

Kararan pirincin ilk günkü hale geri dönmesini sağlamak amacıyla Özkimsan Endüstri Kimyasalları uzman kimyagerleri tarafından Bakır ve Pirinç Temizleyici OK-159 geliştirilmiştir. Kullanımı oldukça basittir ve pirinç parçaya kesinlikle en ufak bir zarar dahi vermeden temizlenmesini sağlamaktadır.

Zamanla pirinç üzerinde, kullanımdan dolayı korozyon, oksitlenme, kararma, yağlanma veya kirlenme meydana gelmektedir. OK-159’un asidik karakteri sayesinde uygulama yapılan metal bu oluşumları söker atar ve ilk günkü parlaklığa geri dönmesini sağlar.

OK-159 Kullanımı

OK-159 Pirinç temizleyici kullanımı oldukça basittir. Daldırma ya da püskürtme yöntemi ile kullanabilirsiniz. Pirinç parçaları taşınabilecek durumda ise OK-159’u bir kaba boşalttıktan sonra pirinç parçalarını bu kaba koyunuz. Kısa bir süre bekledikten sonra da herhangi bir bez yardımcı silmeniz yeterlidir. Hemen aşağıda videolu bir şekilde anlatım yapılmıştır.

İkinci bir yöntem ise püskürtme yöntemidir. OK-150’u bir fıs fıs (spreyer) içerisine koyduktan sonra kararan pirinç üzerine sıkınız. Ardından bir bez yardımı ile silerek durulayınız. Pirincin üzerindeki kir, yağ, korozyon benzeri ağır kirler anında çözünerek sökülecektir.

Pirinç Temizleyici OK-159 Nasıl Satın Alabilirsiniz ?

Pirinç temizleyici OK-159 ürünümüzü hemen aşağıda bulunan ihtiyacınız kadar temizleyici sepetinize ekleyerek ve ardından havale/EFT ya da 3D güvenlikli ödeme yöntemi ile satın alabilirsiniz. Ürününüz aynı gün içerisinde kargoya verilerek bir (1) iş günü içerisinde sizlere teslim edilmektedir.

Pirinç temizleyici ürünümüz hakkında aklınıza takılan tüm soruları 02128715242 numaralı telefon üzerinden firmamızı arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilirsiniz. OK 159 hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için ise Bakır ve Pirinç Parlatıcı ürün sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

YORUM BIRAKIN

Yorumunu 24 saat içerisinde cevaplanacaktır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Özkimsan Endüstri Kimyasalları © Copyright 2016