KOMBİ KALORİFER PETEK TEMİZLEME KİMYASALI OK-105

Kombi kalorifer tesisat petek temizleme kimyasalı OK-105 her tip ve her marka kombi cihazlarında, plastik ve metal dolaşım tesisatında, dökme ve paralel radyatörlerde,yerden ısıtma sistemlerinde güvenle kullanılır. Kombi ve peteklerinizde oluşmuş kireç, pas ve organik oluşumları giderir. Tıkanıklıkları giderir. Kombi esanjörlerinde oluşmuş kireç ve korozyon birikintilerini yok eder. Radyatörlerindeki çamur birikintilerini eritir, çözer.

Kireç ve pas oluşumunu eriterek çözdüğünden dolayı, başka kısımlarda tıkanıklık oluşması söz konusu olmaz. Kombi ve sisteminize asla zarar vermez. Isı ve yakıt tasarrufu sağlar. Kombi ve tesisatınızın ömrünü uzatır. Pahalı ve zahmetli bakım ve onarım masraflarının önüne geçer. Hemen aşağıda bulunan satın al butonları aracılığı ile bu ürünümüzü en uygun fiyatları ile satın alabilirsiniz.

ÜCRETSİZ KARGO HİZMETİMİZ

50 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo hizmetimiz bulunmaktadır.

GÜVENLİ ÖDEME

Kredi kartı ile yapılan  ödemelerde 3D Secure ve 256 Bit SSL şifreleme ile güvenli alışveriş sistemi sunulmaktadır.

KOMBİ KALORİFER PETEK TEMİZLEME KİMYASALI OK-105 ÜRÜN FİYATLARI

Özkimsan kombi kalorifer petek temizleme kimyasalı ürünleri OK-105 5 litre 400 TL ve 30 litre 2000 TL olmak üzere özel ambalaj şekilleri ile birlikte sunulmaktadır. Hemen üstte ürünlerimiz fiyatları ve satın alma bağlantıları ile birlikte paylaşılmıştır. İlgili ürünlerden herhangi birisine tıklayarak online kredi kartı ya da havale/EFT yöntemi ile ödeme yapabilirsiniz. Satın alınan ürün aynı gün içerisinde paketlenerek kargolanmakta ve kargo ücretleri ÖZKİMSAN tarafından karşılanmaktadır.

KOMBİ KALORİFER PETEK TEMİZLEME KİMYASALI OK-105 KULLANIM ALANLARI

Kombi kalorifer tesisat petek temizleme kimyasalı OK-105 kombilerde, merkezi kalorifer sistemlerinde, kat kaloriferlerinde, yerden ısıtma sistemlerinde, tüm petek ve radyatörlerde, boiler ve esanjörlerde ve tüm kapalı devre ısıtma sistemlerinde güvenle kullanılır.

Kombi Kalorifer Petek Temizleme Kimyasalı Ok-105 1 Litre

Kombi Kalorifer Petek Temizleme Kimyasalı Ok-105 1 Litre

KOMBİ KALORİFER PETEK TEMİZLEME KİMYASALI OK-105 KULLANIM TALİMATI

Özkimsan OK-105 Kombi Kalorifer Petek Temizleme Kmyasalı konsantredir. Su ile seyreltilerek kullanılır. Kombi tesisatındaki su boşaltılır. OK-105 Konsantre temizleme sıvısını boşaltım vanasından doldurulur (Peteklerden veya pislik tutucudan). Sistem su ile doldurulur. (Çalışma barına kadar) Kombi 40-50 C ısıda 30 dakika çalıştırılır. Çalışma sonunda sistemdeki su tahliye edilir ve bu işlem makine ile yapılır.

DURULAMA

Sisteme tekrar su verilir, 6 dk. Çalıştırılır ve sistem boşaltılır. Son olarak sisteme tekrar su verilir ve çalışmaya hazır hale getirilir. Radyatör peteklerinin havasını almak unutulmamalıdır.

Not: Bu işlem temizleme makineleri ile yapılamıyorsa boşaltım kompresörle yapılır.

KOMBİ KALORİFER PETEK TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR

Kalorifer peteği temizliği eskiden tek tek peteklerin sökülerek banyoya getirilmesi ve tanzikli su sıkılarak yıkanma işlemi ile gerçekleştirilmekteydi. Ancak bu yöntem hem uzun zaman almakta hem de petek performansının eskisine dönmesini tam olarak sağlayamamaktaydı. Bununla birlikte tasisat borularının temizliği gerçekleşmezdi. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte yeni çıkan makineler aracılığıyla bu temizlik işlemi daha kolay ve etkili bir şekilde yapılmaktadır. Yeni çıkan makineler petek ve borularda biriken kirecin sökülebilmesi için özel kimyasallar kullanmaktadırlar.

Özkimsan Endüstri Kimyasalları uzman kimyagerleri tarafından geliştirilmekte olan Kombi Tesisat Kireç Sökücü ürün OK-105 kombi peteklerinde ve borularında biriken kirecin sökülmesi için kullanılmakta olan etkili bir kimyasaldır. Her tip ve her marka kombi cihazlarında, plastik ve metal dolaşım tesisatında, dökme ve paralel radyatörlerde, yerden ısıtma sistemlerinde güvenle kullanılır. Kombi ve peteklerinizde oluşmuş kireç, pas ve organik oluşumları giderir. Tıkanıklıkları giderir.Kombi esanjörlerinde oluşmuş kireç ve korozyon birikintilerini giderir. Radyatörlerindeki çamur birikintilerini eritir, çözer. Kireç ve pas oluşumunu eriterek çözdüğünden dolayı, başka kısımlarda tıkanıklık oluşması söz konusu olmaz. Kombi ve sisteminize asla zarar vermez.Isı ve yakıt tasarrufu sağlar. Kombi ve tesisatınızın ömrünü uzatır. Pahalı ve zahmetli bakım ve onarım masraflarının önüne geçer.

KALORİFER PETEĞİ TEMİZLİK AŞAMALARI

Kalorifer, tesisat boru ve peteklerinin temizliği için su sirkülasyonun sağlanması amacı ile bir petek belirlenir. Bu iş için en uygun olan yer ise banyolarda bulunmakta olan peteklerdir. İlk olarak bu peteğin (havlupan radyatörü) sökülme işlemi gerçekleştirilir. Makinenin bir hortumu çıkarılan peteğin bir vanasına, diğer hortumu ise ikinci vanaya bağlanır. Buradaki amaç sirkulasyon makinesi (pompası) çalışırken suyun petekler ve boru tesisatı içerisinde sirkülasyonunu sağlamaktır. Makinede suyun tahliyesi için bir hortum daha bulunmaktadır. Bu hortum gider görevi görmekte ve klozetin içerisine doğru koyulmaktadır. Su ihtiyacının sağlanabilmesi amacı ile de son olarak 4. hortum banyodaki herhangi bir vana ile şebeke hattına bağlanmaktadır.

Makinenin içi su ile doldurulur. Makine içerisine yeterli miktarda su koyulduktan sonra ön yıkama işlemine geçilmektedir. Buradaki amaç ise kombi petekleri ve tesisat boruları içinde birikmiş olan kirli suyu tahliye etmektir. Tabi ki ürünümüz OK-105’in tesisat içerisinde daha rahat bir şekilde dolaşarak kireç ve benzeri tabakaları sökmesidir.

OK-105 KOMBİ PETEK KİREÇ SÖKÜCÜ KULLANIMI

Artık OK-105 kullanımına geçilebilir. Kombi petek temizleyici OK-105 makine içerisine boşaltılır. Ardından kısa bir süre makine çalıştırılarak kimyasalın bütün tesisat içerisinde dolaşması sağlanır. Bu aşamada yapılması gereken şey kombinin bar basıncının ayarlanmasıdır. Bar basıncı ayarlandıktan sonra peteklerin havası tek tek alınır. Son olarak ise yarım saat ile 1 saat arasında değişen bir süreçte kombi çalıştırılır. OK-105 peteklerin ve tesisatın içerisinde birikmiş olan bütün kireç ve ağır metallerin sökülmesini sağlar.

Dikkat: Kombinizin eski performansına dönmesini tam anlamı ile dönmesini istiyorsanız eğer uzman ve tecrübeli Özkimsan kimyagerleri tarafından geliştirilmiş olan OK-105’i kullanınız. Kombi petek temizliği için evinize gelen tesisatçıya ürünümüzü vermenizi tavsiye ederiz. Hemen aşağıda bulunan alanda OK-105 ürünümüzü satın alabilirsiniz.

ÖZKİMSAN İLETİŞİM BİLGİLERİ

Kombi kalorifer petek temizleme kimyasalı OK-105 ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için +90 (0212) 871 52 42 numaralı telefonlarımız aracılığı bizleri arayabilir ve aklınıza takılan bütün soruların cevaplarını öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda info@ozkimsan.com e-mail adresi yolu ile ya da aşağıda bulunan yorum alanını kullanarak ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

PETEK TEMİZLEME KİMYASALI SIKÇA SORULAN SORULAN SORULAR

Petek temizleme kimyasalı siparişi verdim. Kaç günde ürünüm bana teslim edilir ? Kargo ve/veya nakliye ücreti kime aittir ? Kargo ücretsiz ise hangi il ve ilçeler geçerlidir ?

Kombi, kalorifer, petek temizleme kimyasalı OK-105 sipariş verildiğinde aynı gün içerisinde paketlenerek kargoya verilir ve ertesi gün sizlere teslim edilir. Saat 16.00’dan sonra verilen siparişler bir gün sonrasında kargoya verilmektedir. Kargo ve nakliye ücretleri 50 TL üzeri alışverişlerde Özkimsan Endüstri Kimyasalları tarafından karşılanmaktadır. 50 TL ve üzeri alışverişlerde aşağıdaki il ve İstanbul içi ilçelere kargo gönderimi ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, İçel (Mersin), İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce. Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kâğıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu.

Petek temizleme kimyasalı kullanıldığında sadece petekler içerisindeki tabakalar mı temizleniyor yoksa iç tesisat ve radyatörlerde temizlenir mi ?

Kombi, kalorifer, petek temizleme kimyasalı OK-105 kullanıldığında kombi, kalorifer, radyatör, tesisat ve borular içerisinde meydana gelen bütün tıkanıklıklar açılır, kireç, yağ, ağır kir, pas, korozyon ve diğer bütün tortular %100 etkili bir şekilde sökülerek temizlenir.

Kombi ve kalorifer petekleri neden temizlenmeli ?

Su içerisinde bulunan minerallerden dolayı zamanla petek içerisinde kireç, kışır, balçık, çamur, kir, ağır yağ, pas ve korozyon oluşumları birlikte tıkanıklıklar meydana gelmektedir. Bunun sonucu olarak ise kombi ve kalorifer petekleri eski verimi ile çalışamamaktadır. Kombi tarafından verilen sıcak su ile ile, peteklerde oluşan ısı tüm alanlara aynı verimle dağılamaz. Özellikle peteklerin alt kısımlarında oluşan tortular sonucu alt kısımlardan istenen ısı alınamaz. Yaşanılan tıkanıklıklardan dolayı da bazı petekler hiç ısınamaz. Bu durum ile karşılaşan kullanıcı kombiyi daha fazla açar ve daha fazla enerji harcanmasına sebep olur. Peteklerin daha verimli çalışabilmesi, düşük derecelerde peteklerin daha fazla ısınarak enerji tasarrufu sağlanabilmesi için petek temizliğinin yapılması gerekmektedir.

YORUM BIRAKIN

Yorumunu 24 saat içerisinde cevaplanacaktır.


45 YORUM

 • Gökhan
  13 Ekim 2019, 01:05 CEVAPLA

  Merhaba ürününüzü ms dsini paylaşa bilirmisiniz? 1 litre kimyasal için Ne kadar suya katılmalı? Kombi. E tesisat zarar vermediğini söylüyorsunuz garanti verebilir isiniz? Bayilik sistemi var mı? TDetaylı ürün katoloğunuz varsa paylaşırmısınız? Teşdkkürler.

  • Özkimsan
   13 Ekim 2019, 02:37 CEVAPLA

   Gökhan Bey merhaba;
   Tabii ki. Firmamız ile iletişim egeçtiğiniz MSDS paylaşılır. Aynı şekilde diğer tüm detaylar için bilgi alabilirsiniz.
   Selamlar.

 • Mustafa Çetin
  27 Temmuz 2018, 16:33 CEVAPLA

  Sayın Baylar Benim 5 katlı apartmanım var her katda 9 petek var yeni doğalgaza geçtik kombiler takıldı fakat biz eski kalörifer kazanını devreden çıkarmadık Sıcak su borularını kesmek için borulara vana koyduk gerekirse merkezi sistem eski kazanı gerekirse tektek kombileri kullanacağız.Bu petekleri sizin özkimsan temizleme ilacı ile temizlemek için sistemin içine ilacı koysak devir daim için sistemin 2 adet santrafüj motoru var kazan üzerinde bunları çalıştırarak. su devrini sağlasak boşaltma işlemini imbisat deposu dönüşünden sağlasak yeterli temizlik olurmu ve olursa petek sayısı 5 katda 45 adet oluyor sizden ne kadar kimyasal almam gerekir açıklamanızı arz eder.selam ve saygılar

  • Özkimsan
   27 Temmuz 2018, 19:45 CEVAPLA

   Mustafa Bey tabii ki temizlik yapılabilir. Sizlere net bir şekilde bilgi verilebilmesi için firmamızı mesai saatleri arasında arayabilirsiniz.

 • Uzmanist
  20 Mart 2018, 18:27 CEVAPLA

  Uzmanist petek temizleme firması olarak daha önce kullandığımız kimyasal ürünümüzü değiştirmek istiyoruz. Fakat bir konuda öğrenmek istediğimiz bir soru var Öncelikle sipariş edeceğimiz ürünün marka kısmında kendi firmamızın logosu ve bilgisi olmasını istiyoruz. Uzmanist Petek temizleme … firması olarak toplu olarak vereceğimiz siparişin bu yönde olması mümkünmü.

  • Özkimsan
   21 Mart 2018, 08:37 CEVAPLA

   Merhabalar. Müşteri temsilcilerimiz gün içerisinde firmanız ile iletişime geçeceklerdir.

  • Özkimsan
   21 Mart 2018, 12:39 CEVAPLA

   Merhaba,
   Toplu siparişlerinizde sizin marka ve logonuzun olduğu etiketleri hazırlayıp ,ürünün üzerine yapıştırabiliriz.
   Detaylı bilgi için telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.
   Saygılarımızla

 • uğur ipekoğlu
  18 Ocak 2018, 08:18 CEVAPLA

  dün bir sipariş verdim açıklama da çağrı merkezi tarafından dönüş yapılacağı yazıyordu dönüş yapılmadı acaba kargom verildimi,kargo takip numaram nedir hangi kargo ile gelecek.

  • Özkimsan
   19 Ocak 2018, 10:21 CEVAPLA

   Uğur Bey firmamızı arayarak kargo gönderi kodu ve diğer detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

 • Mahir
  30 Ekim 2017, 02:36 CEVAPLA

  Ben petekleri tek tek sökerek kendim temizlemek istiyorum. Sizin kimyasallardan bu şekilde verim alabilir miyim?

  • Özkimsan
   4 Kasım 2017, 12:30 CEVAPLA

   Mahir Bey verim alabilirsiniz ancak kullanım detayları hakkında firmamız ile iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.

 • Atila
  20 Ocak 2017, 21:58 CEVAPLA

  Kombi vePetek temizleme ilacı bir tesisat için ne kadar ilave etmeliyiz

  • Özkimsan
   21 Ocak 2017, 12:09 CEVAPLA

   Atilla Bey merhaba;
   İlave edilecek olan petek temizleme kimyasalı miktarı petek sayısına göre değişiklik göstermektedir. Firmamızı arayabilirseniz eğer yetkili arkadaşlar sizlerden bilgi alarak net bir şekilde bu sorunuzu cevaplandıracaklardır.
   Selamlar.

 • Halil İbrahim
  12 Aralık 2016, 04:22 CEVAPLA

  200 adet 1 litre, 30 adet 5 litre ve 10 adet 30 litre siparişi verilecektir. Bugün siparişi versek Ankara’ya ne zaman ulaşır siparişimiz. Nakliye ücreti tamamen size mi aittir. Teşekkürler.

  • Özkimsan
   12 Aralık 2016, 04:52 CEVAPLA

   Halil İbrahim Bey merhaba;
   Saat 15.00’dan önce verilen siparişler aynı gün içerisinde kargoya verilmektedir. Kargo (nakliye) ücretleri Özkimsan Endüstri Kimyasalları tarafından karşılanmaktadır.
   Selamlar.

 • Yücel
  9 Aralık 2016, 15:19 CEVAPLA

  300 adet 1 litre kombi temizleyici üründen almak istiyoruz. 100 litrede koruyucu. Fiyat teklifi alabilir miyiz lütfen.

  • Özkimsan
   9 Aralık 2016, 16:57 CEVAPLA

   Yücel Bey merhaba;
   300 adet 1 litre petek temizleme kimyasalı ve 100 adet bir adet petek temizliği sonrası koruyucu fiyat teklifi e-posta adresinize göndeirlmiştir.
   Selamlar.

 • Sümer
  1 Aralık 2016, 19:10 CEVAPLA

  90 litre sipariş verilmiştir. Yarın gondermenizi talep etmekteyim. İyi çalışmalar.

  • Özkimsan
   1 Aralık 2016, 19:20 CEVAPLA

   Merhaba Sümer Bey;
   Siparişiniz hazırlanarak yarın kargo ile gönderimi sağlanacaktır. Bilginize.
   Selamlar.

 • Polat
  29 Kasım 2016, 01:05 CEVAPLA

  Ok 105 kombi petek ve iç tesisat temizliğinde kullanılıyor dimi. Sadece peteklerin dış temizliğinde değil ?

  • Özkimsan
   29 Kasım 2016, 03:09 CEVAPLA

   Polat Bey merhaba;
   OK-105 petek temizleme kimyasalı ürünümüz her tip ve her marka kombi cihazlarında, plastik ve metal dolaşım tesisatında, dökme ve paralel radyatörlerde, yerden ısıtma sistemlerinde kullanılmakta olan etkili bir kimyasaldır. İç tesisat, petek içi ve radyatör temizliğinde kullanılır.
   Selamlar.

 • Ferhat Gülsoy
  28 Kasım 2016, 07:50 CEVAPLA

  Dün 2 adet 30 litre siparişi verdik. Bugün kargoya verilir mi acaba. İyi çalışmalar.

  • Özkimsan
   28 Kasım 2016, 08:26 CEVAPLA

   Ferhat Bey merhaba;
   Petek temizleme kimyasalı siparişiniz hazırlanmıştır. Gün içerisinde kargo verilerek sizlere gönderimi sağlanacaktır. Tahminen yarın 14.00 civarında sizlere teslim edilmiş olur.
   Selamlar.

 • Cem demir
  28 Kasım 2016, 06:32 CEVAPLA

  Merhabalar evimizde 6 metre peteğimiz var. Sizden petek temizliyici alıp peteklere doldurup kombiyi 2 saat çalıştırıp sonrası söküp durulamasını yaparak cihazsız temizliği kendimiz yapabilirmiyiz ve ne kadar temizleme sıvısı almalıyız İlginize teşekkür eder hayırlı işler dilerim

  • Özkimsan
   28 Kasım 2016, 08:25 CEVAPLA

   Cem Bey merhaba;
   Petek temizleme kimyasalı olmadan maalesef %100 verim alamazsınız. Sayfamızın hemen alt kısmında petek temizliği nasıl yapılır detaylı bir şekilde anlatılmıştır.
   Selamlar.

 • ayhan aybaalık
  25 Kasım 2016, 21:07 CEVAPLA

  merhabalar bu reklamınızzzı gördüm ürününüzzü inceledim .benimde ihtiyacım vardı petek temizlemeye öncelikle bazı bilgileri size vermek istiyorum.peteklerimim ebatlaarı şöyledir 1.00 cm 60 cm 1.50cm 1.10 ccm 1.10 cm 1.30 cm ve 1.90 cm dir bana ne kadar OK-105 kimyasal almam gerekir.ankarada oyuruyorum tavsiye edeceginiz tesisatcı varmı kaca yapıyorlar.verdigim ebatlara göre tetaylı bilgi verebilirmisiniz yani ebetlarını yazdığım peteklere göre ne kadar kullanacagımın bilgisini verirseniz sevinirim

  • Özkimsan
   26 Kasım 2016, 07:04 CEVAPLA

   Ayhan Bey merhaba;
   1 litre petek temizleme kimyasalı ürünümüzden almanız yeterli olacaktır. Ancak petek temizleme makinesi ile bu işlemin yapılması gerekir. Firmamızdan 1 litre petek temizleme kimyasalı aldıktan sonra Ankara’da bulunan ve petek temizliği yapan herhangi bir firma yetkilisini çağırarak kombi, petek ve tesisat temizliğinizi %100 etkili bir şekilde yapabilirsiniz.
   Selamlar.

 • Barış
  22 Kasım 2016, 16:06 CEVAPLA

  50 adet 1 litre siparişi vereceğiz daha önce 5 adet vermiştik nakliye ücreti alınmamıştı. Sayı artınca alınıyor mu acaba

  • Özkimsan
   22 Kasım 2016, 19:07 CEVAPLA

   Barış Bey merhaba;
   50 TL üzeri siparişlerin tamamında nakliye ücreti Özkimsan Endüstri Kimyasalları tarafından karşılanmaktadır.
   Selamlar.

 • Yiğit Yalın
  16 Kasım 2016, 09:02 CEVAPLA

  Günaydın. Ürününüzden satın almak istiyoruz. Firmanıza gelerek satın alma imkanımız var mı. Düşüncemiz 200 adet 1 litredir. Geldiğimizde ne kadar sürede teslim edilir. Teşekkürler.

  • Özkimsan
   16 Kasım 2016, 09:50 CEVAPLA

   Yiğit Bey merhaba;
   Tabi ki firmamıza gelerek ürünümüzü satın alabilirsiniz. Gelmeden 1 saat önce aradığınız taktirde paketleriniz hazırlanmış olacaktır.
   Selamlar.

 • İlker Onat
  15 Kasım 2016, 08:56 CEVAPLA

  90 litre sipariş verilmiştir. Firma adresine bugün kargolanmasını talep etmekteyim. İyi çalışmalar.

  • Özkimsan
   15 Kasım 2016, 15:22 CEVAPLA

   İlker Be merhaba;
   Petek temizleme kimyasalı 90 litre siparişiniz paketlenerek adresinize kargolanmıştır.
   Selamlar.

 • Korkut
  11 Kasım 2016, 05:35 CEVAPLA

  1 litre urununuzden 5 adet siparis vermistik. Simdi ise 120 adet siparis verme karari aldi sieketimiz. Gun icerisinde kargoya verebilir misiniz. Cumartesi gunu mutlaka teslim edilmesi gerekiyor pazar gunumuz oldukca yogun gececek. Acil cevap lutfen. Iyi calismalar.

  • Özkimsan
   11 Kasım 2016, 05:51 CEVAPLA

   Korkut Bey merhaba;
   Öncelikle günaydın. Ürünümüzden memnun kaldığınız için teşekkür ederiz. Siparişinizi öğleden önce verirseniz eğer koliniz hazırlanarak kargoya verilir. Cumartesi günü de öğleden önce petek temizleme kimyasalı ürünümüz sizlere teslim edilmiş olur.
   Selamlar.

 • Orkun Soysal
  1 Kasım 2016, 05:37 CEVAPLA

  90 litre petek temizleme kimyalı siparişi verilmiştir. Not kısmında firmamızın bilgilerini paylaştım. Fatura firma adına olacaktır. Teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

  • Özkimsan
   1 Kasım 2016, 05:55 CEVAPLA

   Orkun Bey merhaba;
   Siparişiniz alınmıştır. Gün içerisinde paketlenerek firmanıza kesilen fatura ile birlikte adresinize gönderimi yapılacaktır. 1 iş günü içerisinde petek temizleme kimyasalı OK-15 ürünümüz sizlere teslim edilmiş olur.
   Selamlar.

 • Turhan Solgun
  25 Ekim 2016, 14:09 CEVAPLA

  Ürün performansı şirketimiz tarafından test edildi ve beğenildi. Yeni bir sipariş geçiyoruz sipariş notlarında da belirttik. Ürün ile birlikte göndermiş olduğumuz msds formunu da doldurmanızı rica ederiz.

  • Özkimsan
   25 Ekim 2016, 14:14 CEVAPLA

   Turhan Bey merhaba;
   Siparişini hazırlanmaya başlanmıştır. Kargonuz ile birlikte istemiş olduğunuz MSDS raporu da gönderilecektir.
   Selamlar.

 • Hüdaverdi
  24 Ekim 2016, 21:16 CEVAPLA

  Daha 10 deneme için 10 litre sipariş vermiştik. Şimdi ise 200 litre sipariş vermek istiyoruz. Özel teklifinizi eposta yolu ile alabilir miyiz. Gün içerisinde de sizlerle iletişime geçilecektir. İyi çalışmalar.

  • Özkimsan
   25 Ekim 2016, 08:11 CEVAPLA

   Hüdaverdi Bey merhaba;
   Petek temizleme kimyasalı ürünümüz şu anda kampanyalı bir fiyatta sunulmaktadır ancak daha önce firmamızdan alışveriş yaptığınızdan ve yüklü bir miktarda alım gerçekleştirileceğinden dolayı size özel fiyat teklifimiz e-posta adresinize gönderilmiştir.
   Selamlar.

 • Abdullah Yatağan
  17 Ekim 2016, 16:21 CEVAPLA

  Merhaba,Konya daki otelimizin merkezi ısıtma sistemi için OK-105 Kombi kalorifer petek temizleme sıvısı almak istiyoruz.Ürün merkezi sistemde de kullanılıyor mu?Kullanılıyor ise toplam 78 orta boy petek var.Kaç lt OK-105 e ihtiyacımız olur?

  • Özkimsan
   17 Ekim 2016, 18:14 CEVAPLA

   Merhaba Abdullah Bey;
   Ürünümüz OK-105 Kalorifer petek temizleme kimyasalı hem kombili sistemlerde,hemde merkezi ısıtmalı sistemlerde kullanılabilir. Sistemdeki suya göre 1/10 oranında sisteme ilave edilip kullanılmasını öneririz. Sizin sisteminizde de ortalama 600-800 lt su olduğunu tahmin ediyoruz. 60 LT OK-105 kalorifer sistem temizleme ürünümüz yeterli olacaktır.
   Selamlar.

 • Aydın Sezer
  12 Ekim 2016, 20:29 CEVAPLA

  Merhaba firmamız adına 60 litre petek temizleme kimyasalınız OK-105 siparişi vereceğiz. Fatura kesiyorsunuz dimi ?

  • Özkimsan
   13 Ekim 2016, 05:38 CEVAPLA

   Aydın Bey merhaba;
   Özkimsan Endüstri Kimyasalları’ndan alınan bütün ürünlerin faturası kesilmektedir. Sipariş verirken firma bilgilerinizi not kısmına girmeniz yeterlidir.
   Selamlar.

Özkimsan Endüstri Kimyasalları © Copyright 2016 - 2024