OTO MOTOR TEMİZLEYİCİ OK-411

Oto motor temizleyici ürün OK-411 (sprey olarak kullanılabilir) 1 litre fiyatı 250 TL, 5 litre fiyatı ise 800 TL’dir. Ürünümüz konsantredir. Yani su ile 1/10 oranında seyreltilerek kullanılır. Bu sayede ekonomiktir, 1 litre ürün ile 10 litre ürün üretmek mümkündür. Araçların motor ve motor bloğunda oluşan her türlü yağ, kir, leke, toz, tortu ve benzeri partiküllerin etkili bir şekilde sökülerek temizlenmesini sağlamaktadır. Plastik ve metal aksamlarda gönül rahatlığı ile kullanılır.

OTO MOTOR TEMİZLEYİCİ SPREY

500 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo hizmetimiz bulunmaktadır.

GÜVENLİ ÖDEME

Kredi kartı ile yapılan  ödemelerde 3D Secure ve 256 Bit SSL şifreleme ile güvenli alışveriş sistemi sunulmaktadır.

Oto Motor Temizleyici Spreyer

Oto Motor Temizleyici Spreyer

OTO MOTOR TEMİZLEYİCİ SPREY

1. Oto motor temizleyici OK-411 herhangi bir spreyer ya da fıs fıs yardımı ile kullanılmaktadır.

2. Spreyer içerisine 1/10 oranında su ile seyreltilerek konulur. Hemen son kısımda bulunan görsele tıklayarak spreyeri sepetinize ekleyebilirsiniz.

3. Spreyer içerine eklenen oto temizleyici ürünü motorun her tarafına püskürtün ve 5 dakika kadar bekleyiniz.

4. Bekleme aşamalarında yağın, kirin, tozun ve diğer partiküllerin nasıl aktığını gözlemleyeceksiniz.

5. Ardından ise su ile temas etmemesi gereken elektrik aksamına temas ettirmeden su ile durulama işlemini gerçekleştiriniz.

OTO MOTOR TEMİZLİĞİ NİÇİN YAPILMALIDIR

Araç motorları zamanla kirlenir, tozlanır, yağlanır ve üzerinde benzeri partiküller oluşur. Bu tabakalar hava kanallarından araç içerisine gelen kötü kokulara sebebiyet verir. Bununla birlikte motor içerisindeki hava akışını yavaşlatırlar. Tabii ki bu sorunlar ile birlikte motor parçalarının ısınma süresi uzar ve bu duruma paralel olarak da parça ömrü kısalır. Oto motor temizleyici kullanılarak motor ve motor bloğunun temizliği yapıldığı taktirde bu sorunların önüne geçilir.

OTO MOTOR TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR

Maalesef ki günümüzde deterjanlı su ile veya benzeri kimyasallar ile temizlik yapılmaya çalışılmaktadır. 2000’li yıllardan kalan araçlarda bu temizlik türü motor aksamına zarar vermez iken günümüz teknolojilerindeki araçlarda kullanılan bu klasik yöntem tamiri oldukça zor ve hasarın giderilmesinin maliyetli olduğu sorunlara sebebiyet vermektedir. Aynı zamanda kesinlikle %100 etkili bir temizlik sağlanamamaktadır. Oto Motor Temizleyici OK-411 kullanımında ise durulama işlemi yapılırken sadece elektrik aksamına suyun temas ettirilmemesi yeterli olmaktadır.

1. Oto motor temizleyici OK-411 herhangi bir spreyer içerisinde 1/10 oranında su ile seyreltilerek konulur.
2. Motorun her tarafına ürünümüz püskürtülür ve ortalama 5 dakika beklenir.
3. Bekleme süresinde motor bloğundan kir, yağ, leke, toz ve benzeri partiküllerin akmaya başladığını gözlemleyebilirsiniz.
4. Son olarak ise elektrik aksamı herhangi bir poşet ile koruma altına alınır ya da ilgili alana suyun temas etmemesi sağlanarak durulama işlemi gerçekleştirilir.

ÖZKİMSAN İLETİŞİM BİLGİLERİ

Oto motor temizleyici OK-411 ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için +90 (0212) 871 52 42 numaralı telefonlarımız aracılığı bizleri arayabilir ve aklınıza takılan bütün soruların cevaplarını öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda info@ozkimsan.com e-mail adresi yolu ile ya da aşağıda bulunan yorum alanını kullanarak ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

YORUM BIRAKIN

Yorumunu 24 saat içerisinde cevaplanacaktır.


Özkimsan Endüstri Kimyasalları © Copyright 2016 - 2024