ZEMİN YAĞ SÖKÜCÜLER (TRUCKS)

Konsantre zemin yağ sökücü Trucks yıkanabilir zeminlerde oluşan yağa ve ağır kirlere nüfuz ederek temizleyen etkili bir zemin temizleyici üründür. Özellikle Pvc, epoksi, beton, mermer, mozaik, karo, krom, fayans ve yıkanabilir diğer bütün yüzeylerde oluşan ağır yağ ve kir tabakasının paspas ya da makine ile kullanılarak temizlenmesini sağlar.

ZEMİN YAĞ SÖKÜCÜ (TRUCKS) KULLANIM ŞEKLİ

Özkimsan Endüstri Kimyasalları uzman kimyagerleri tarafından üretilmekte olan zemin yağ sökücü Trucks ürününün 5 ve 30 litre olmak üzere seçenekleri bulunmaktadır. Ürünümüz zemin yıkama makinelerinde kullanılacaksa 1/50 oranında su ile seyreltilmesi yeterlidir. Bununla birlikte ağır kirlilikte 1/10, orta kirlilikte 1/20 ve hafif kirlilikte 1/30 su ile seyreltilerek kullanılır. Zeminde oluşan ağır kirler hiç zorlanmadan kolay bir şekilde sökülmekte ve ilk günkü temizliğine kavuşması sağlanmaktadır.

ZEMİN YAĞ SÖKÜCÜ (TRUCKS) ÜRÜN FİYATLARI

Özkimsan zemin yağ sökücü ürün Trucks 5 litre 300 TL ve 30 litre 1400 TL olmak üzere özel ambalaj şekilleri ile birlikte sunulmaktadır. Hemen üstte zemin yağ sökücü ürünlerimiz fiyatları ile birlikte paylaşılmıştır. İlgili ürünlerden herhangi bir tanesine tıklayarak isterseniz havale isterseniz EFT ile ödeme yapabilirsiniz. Satın alınan ürün aynı gün içerisinde paketlenerek kargolanmakta ve kargo ücretleri ÖZKİMSAN tarafından karşılanmaktadır.

ÖZKİMSAN İLETİŞİM BİLGİLERİ

Zemin yağ sökücü (trucks) ürünleri hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için +90 (0212) 871 52 42 numaralı telefonlarımız aracılığı bizleri arayabilir ve aklınıza takılan bütün soruların cevaplarını öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda info@ozkimsan.com e-mail adresi yolu ile ya da aşağıda bulunan yorum alanını kullanarak ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

YORUM BIRAKIN

Yorumunu 24 saat içerisinde cevaplanacaktır.


Özkimsan Endüstri Kimyasalları © Copyright 2016 - 2021