KOMBİ RADYATÖR TEMİZLEYİCİ VE KORUYUCULAR

Özkiman Endüstri Kimyasalları uzman ve tecrübeli kimyagerleri tarafından üretilmekte olan kombi radyatör temizleyiciler ve kombi tesisat kireç önleyicilerin fiyatlarına ve özelliklerine ve kullanım şekline hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünün üzerine tıklayarak isterseniz havale ile isterseniz kredi kartı ile (3D Secure) ödeme yapabilirsiniz.

OK-115 KOMBİ TESİSAT KİREÇ ÖNLEYİCİLER

Kapalı devre ısıtma ve soğutma sistemlerindeki suyun içerisinde bulunan magnezyum, kalsiyum, silisyum, demir ve benzeri ağır molekülleri sistem içerisinde aktivite kazandıran bir kimyasaldır. Bu moleküllerin çeperlere yapışmasını ve kireç tabir edilen tabakayı oluşturmasını önler. Ağır parteküllerin sisteme ve cihaza zararını engeller. Kombi ve esanjörlerin daha az enerji harcayarak suyu ısıtmasını ve dolayısıyla peteklerin daha hızlı ısınmasını sağlar. %30 a varan ısı ve yakıt tasarrufu sağlar. Pahalı bakım ve onarım maliyetlerini engeller.

ÜCRETSİZ KARGO HİZMETİMİZ

50 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo hizmetimiz bulunmaktadır.

GÜVENLİ ÖDEME

Kredi kartı ile yapılan  ödemelerde 3D Secure ve 256 Bit SSL şifreleme ile güvenli alışveriş sistemi sunulmaktadır.

OK-105 KOMBİ RADYATÖR TEMİZLEYİCİLER

Her tip ve her marka kombi cihazlarında, plastik ve metal dolaşım tesisatında,dökme ve paralel radyatörlerde,yerden ısıtma sistemlerinde güvenle kullanılır. Kombi ve peteklerinizde oluşmuş kireç, pas ve organik oluşumları giderir. Tıkanıklıkları giderir.Kombi esanjörlerinde oluşmuş kireç ve korozyon birikintilerini giderir. Radyatörlerindeki çamur birikintilerini eritir, çözer. Kireç ve pas oluşumunu eriterek çözdüğünden dolayı,başka kısımlarda tıkanıklık oluşması söz konusu olmaz. Kombi ve sisteminize asla zarar vermez.Isı ve yakıt tasarrufu sağlar. Kombi ve tesisatınızın ömrünü uzatır. Pahalı ve zahmetli bakım ve onarım masraflarının önüne geçer.

OK-105 KOMBİ RADYATÖR TEMİZLEYİCİ KULLANIM TALİMATI

Özkimsan OK-105 Kombi Radyatör Temizleyici konsantredir. Su ile seyreltilerek kullanılır. Kombi tesisatındaki su boşaltılır. OK-105 Konsantre temizleme sıvısını boşaltım vanasından doldurulur(Peteklerden veya pislik tutucudan). Sistem su ile doldurulur.(Çalışma barına kadar)Kombi 40-50 C ısıda 30 dakika çalıştırılır. Çalışma sonunda sistemdeki su tahliye edilir ve bu işlem makine ile yapılır.

DURULAMA

Sisteme tekrar su verilir, 6 dk. Çalıştırılır ve sistem boşaltılır. Son olarak sisteme tekrar su verilir ve çalışmaya hazır hale getirilir.Radyatör peteklerinin havasını almak unutulmamalıdır.

Not: Bu işlem temizleme makineleri ile yapılamıyorsa boşaltım kompresörle yapılır.

OK-105 KOMBİ RADYATÖR TEMİZLEYİCİ AMBALAJ ŞEKLİ

Ambalaj şekilleri 1, 5 ve 30 litredir.

OK-105 KOMBİ RADYATÖR TEMİZLEYİCİLER KULLANILDIĞI YERLER

-Kombilerde

-Merkezi kalorifer sistemlerinde

-Kat kaloriferlerinde

-Yerden ısıtma sistemlerinde

-Tüm petek ve radyatörlerde

-Boiler ve esanjörlerde

-Tüm kapalı devre ısıtma sistemlerinde

Güvenle kullanılır.

OK-115 KOMBİ TESİSAT KİREÇ ÖNLEYİCİ KULLANIM ŞEKLİ

Kombi tesisatında,tesisat suyuna uygun bir yerden karıştırılarak kullanılır. 1 lt OK-115 ortalama boyda 6-7 peteğe yeterli gelmektedir. Her yıl sisteme uygulanması tavsiye edilir. Diğer sistemlerdeki kullanım için teknik servisimize başvurunuz.

OK-115 KOMBİ TESİSAT KİREÇ ÖNLEYİCİ AMBALAJ ŞEKLİ

OK-115 kombi tesisat kireç önleyici 1, 5 ve 30 litre ambalajları ile sunulmaktadır.

OK-115 KOMBİ TESİSAT KİREÇ ÖNLEYİCİ KULLANIM YERLERİ

-Kombilerde

-Merkezi kalorifer sistemlerinde

-Kat kaloriferlerinde

-Yerden ısıtma sistemlerinde

-Tüm petek ve radyatörlerde

-Boiler ve esanjörlerde

-Chiller soğutma sistemlerinde

-Tüm kapalı devre ısıtma sistemlerinde

Kapalı devre su ile soğutma sistemlerinde

Güvenle kullanılır.

ÖZKİMSAN İLETİŞİM BİLGİLERİ

Kombi radyatör temizleyici ve koruyucu ürünleri hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için +90 (0212) 871 52 42 numaralı telefonlarımız aracılığı bizleri arayabilir ve aklınıza takılan bütün soruların cevaplarını öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda info@ozkimsan.com e-mail adresi yolu ile ya da aşağıda bulunan yorum alanını kullanarak ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.


Özkimsan Endüstri Kimyasalları © Copyright 2016 - 2021