OK – 108 GRANÜLLÜ EL TEMİZLEME KREMİ (JELİ)

ÖZKİMSAN Endüstri Kimyasalları uzman ve sertifikalı kimyagerleri tarafından üretilmekte olan OK – 108 granüllü el temizleme kremi (jeli), cilde zarar vermeden elde meydana gelen en ağır kirlerin temizlenmesini sağlar. Yağ, gres, karbon siyahı, katran, yapıştırıcılar, mürekkep ve diğer ağır kirlerin derinlemesine işler ve yok eder. İçerisin polietilen yuvarlakcıklar bulunmaktadır bu sayede kir ne kadar derine işlemiş olursa olsun sökülmesini sağlamaktadır. Özel formülü sayesinde cildi besler ve aynı zamanda korur. Ellerde bıraktığı temiz kokunun yanı sıra ferahlık bırakır.

ÜCRETSİZ KARGO HİZMETİMİZ

50 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo hizmetimiz bulunmaktadır.

GÜVENLİ ÖDEME

Kredi kartı ile yapılan  ödemelerde 3D Secure ve 256 Bit SSL şifreleme ile güvenli alışveriş sistemi sunulmaktadır.

GRANÜLLÜ EL TEMİZLEME KREMİ (JELİ) KULLANIM ŞEKLİ

Granüllü el temizleme kremi (jeli) OK-108 ürününün 1, 3 ve 5 litre olmak üzere seçenekleri bulunmaktadır. 1 kilo kavanozda, 3 kilo dispenserde 10 kilo ise özel kovasındadır. 3 kiloluk dispenserden basılarak ya da diğer seçeneklerinden bir miktar alınarak ellerin tamamı yaklaşık olarak 30 saniye ovulur. Ardından su ile yıkanarak birikmiş olan bütün kirlerin temizliği sağlanır. Doğada çözünür özelliği sayesinde kesinlikle lavabo ve giderlerde tıkanma yaşanmasına sebep olmaz. Jel şeklinde olduğu için ziyan olmaz ve dispenseri ekonomik bir şekilde kullanılmasını sağlar.

GRANÜLLÜ EL TEMİZLEME KREMİ (JELİ) VİDEOSU

Özkimsan Endüstri Kimyasalları uzman kimyagerleri tarafından granüllü el temizleme kremi videosu çekilmiştir. Hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile ağır kir ile kaplanmış ellerin sadece 1 dakika içerisinde nasıl temizlendiğini izleyebilirsiniz.

GRANÜLLÜ EL TEMİZLEME KREMİ (JELİ) ÜRÜN FİYATLARI

Özkimsan granüllü el temizleme kremi (jeli) ürün OK-108 1 litre 100 TL, 3 litre 250 TL ve 10 litre 500 TL olmak üzere özel ambalaj şekilleri ile birlikte sunulmaktadır. Hemen üstte granüllü el temizleme kremi (jeli) ürünlerimiz fiyatları ile birlikte paylaşılmıştır. Bununla birlikte isterseniz havale isterseniz EFT ile ödeme yapabilirsiniz. Satın alınan ürün aynı gün içerisinde paketlenerek kargolanmakta ve kargo ücretleri ÖZKİMSAN tarafından karşılanmaktadır.

ÖZKİMSAN İLETİŞİM BİLGİLERİ

Granüllü el temizle kremi (jeli) ürünleri hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için +90 (0212) 871 52 42 numaralı telefonlarımız aracılığı bizleri arayabilir ve aklınıza takılan bütün soruların cevaplarını öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda info@ozkimsan.com e-mail adresi yolu ile ya da aşağıda bulunan yorum alanını kullanarak ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

GRANÜLLÜ EL TEMİZLEME KREMİ (JELİ) ÖZELLİKLERİ

✓ Elde oluşan ağır yağ, zift, katran, yapıştırıcı ve diğer lekelerin hızlı ve kolayca sökülmesini sağlamaktadır. Özellikle ustalar tarafından sıkça kullanılmakta ve bu sebeple bir diğer adı da “usta eli temizleme kremi” olarak anılmaktadır.

✓ Cildin kesinlikle herhangi bir zarar görmeden temizlenmesini sağlar. Profesyonel temizliğinin yanı sıra cildi besleyici aynı zamanda koruyucu zenginleştirilmiş bir formül içerir.

✓ Sıcak havalarda dahi jel şeklini kaybetmez. Jel olması ve dispenseri (üstten bombasına basarak ele krem verilmesi) sayesinde ekonomik kullanıma sahiptir.

OK-108 GRANÜLLÜ EL TEMİZLEME KREMİ

OK-108 yağlı, kirli ortamda çalışanlar için özel olarak üretilmiş içerisinde parçacıklar bulunan el temizleme kremidir. Özellikle tamir, tadilat, bakım sektöründe çalışan kişilerin en büyük dertlerinden biri bilinen katı ve sıvı sabunlarda ellerinde oluşan kirliliği temizleyememeleridir. Özellikle yağın eldeki kıvrımların içine girmesi sorun olur. Çünkü sanayide kullanılan makine,motor yağı, greslerin kalıntıları yağın özelliği sebebiyle temizlenmesi zor kirlerdir. Yağ sökücü ürünlerle temizlenebilirler. Bu yağı ellerden ve ciltten temizlemek ise daha hassas kimyasallarla sağlanabilir. Tiner, benzin, talaşlı temizleyiciler vb. ellerdeki yağı hem çok iyi çıkartamaz, hemde uzun uğraşı gerektirir. Aynı zamanda cilde kalıcı veya geçici zararlar verebilir. Alerji, egzama gibi rahatsızlıklara sebebiyet verdiği durumlarda oluşabilir.

Sonuçta ellerdeki yağı temizleme işlemi cildin kendi doğal yağını ve nemini de alır. Sonrasında nemlendirici krem kullanılması ihtiyacı doğar. ÖZKİMSAN OK-108 GRANÜLLÜ EL TEMİZLEYİCİ bu ihtiyaçlara çözüm olacak şekilde geliştirilmiş bir formüle sahiptir. İçeriğinde insan cildine zararlı olabilecek hiçbir kimyasal bulunmaz. Doğal ürünlerle geliştirilmiştir. Aynı zamanda cildin neminin yok olup cildin kurumasını önlemek için nemlendirici krem ilave edilmiştir formülasyonuna. Aynı zamanda yağı, kiri, boyayı vb. çok iyi bir şekilde temizlediği gibi ellerin bakımını da yapar. Yumuşak ve sağlıklı bir cilt sağlar. İçerisindeki mikron derecesindeki tanecikler ellerle temas ettiğinde erirler. Lavabo ve giderlerde tıkanıklığa yol açmazlar. Portakal çiçeğinden elde edilmiş hoş kokusu sayesinde ferahlık sağlar.

En yağlı, boyalı, kirli ellerde bile 30 sn. kadar ovalayıp su ile durulamak yeterli olur. Piyasadaki usta eli temizleme, kumlu el temizleme, parçacıklı el temizleyici, talaşlı el temizleyici adıyla satılan ürünlerden üstündür. Üstten pompalı dispenseri sayesinde kullanımı kolaydır. Güçlü formülü sayesinde az miktarda (Nohut tanesi kadar) OK-108 ellerinde bütün kirini söker atar ve nemlendirir.

Özellikle fabrikalarda, tamir bakım atölyelerinde, oto bakım onarım servislerinde, torna ve tesviye işi yapan işyerlerinde, matbaa sanayiinde, metal işleme fabrika ve atölyelerinde, boya işi yapan işyerlerinde, yağlı ortamda çalışan herkes için tavsiye ederiz.

YORUM BIRAKIN

Yorumunu 24 saat içerisinde cevaplanacaktır.


30 YORUM

 • Hikmet Aslan
  29 Mart 2018, 13:16 CEVAPLA

  El temizleme ürününüzün 3 litrelik olanından 2 kez alım yaptık deneme için. Şimdi ise 30 adet alım yapmak istiyoruz. Toplu alımlarda özel fiyat teklifiniz var mıdır ?

  • Özkimsan
   29 Mart 2018, 13:48 CEVAPLA

   Hikmet tabii ki toplu alımlarda özel fiyat teklifimiz mevcuttur. Firmamızı arayarak ya da info@ozkimsan.com adresine yazarak fiyat teklifi isteğinde bulunabilirsiniz.

 • metin
  5 Şubat 2017, 22:25 CEVAPLA

  çorum da ve ilçelerinde ürünleriniz satışını yapmak istiyoruz bilgi verirmisiniz

  • Özkimsan
   6 Şubat 2017, 05:14 CEVAPLA

   Metin Bey merhaba;
   El temizleme kremi ve diğer bütün ürünlerimizde tüm Türkiye’ye kargo gönderim hizmetimiz bulunmaktadır. 1 (iş) günü içerisinde Çorum’a alınan ürünün kargo gönderimi sağlanır. Toplu alımlar için firmamızı arayarak özel fiyat teklifi alabilirsiniz.
   Selamlarç

 • Ahmet
  21 Kasım 2016, 09:23 CEVAPLA

  İzmir’e kargo gönderimi yapıyor musunuz ?

  • Özkimsan
   21 Kasım 2016, 10:46 CEVAPLA

   Ahmet Bey merhaba;
   El temizleme kremi ürünümüzü tabi ki İzmir’e kargo ile gönderebilmekteyiz. Kargo ücreti Özkimsan Endüstri Kimyasalları tarafından karşılanmaktadır. Tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo hizmetimiz bulunmaktadır.
   Selamlar.

 • Kurtay Selim
  20 Kasım 2016, 02:48 CEVAPLA

  Bizde profesyonel bir şekilde bu üründen kullanmak istiyoruz. Çatlaklar oluşuyor ustaların elinde ve kir çıkmıyor. Nasıl satın alabiliriz

  • Özkimsan
   20 Kasım 2016, 08:51 CEVAPLA

   Kurtay Bey merhaba;
   İhtiyacınız olan ürünün hemen altında bulunan butona tıklayarak el temizleme kremini kredi kartı ya da havale/EFT yöntemi ile satın alabilirsiniz.
   Selamlar.

 • Oktar
  16 Kasım 2016, 09:05 CEVAPLA

  Motosiklet tamiri sonrasi ele bulasan kirleri yagi ve diger kara lekeleri temizler mi kargo kac gunde gelir 3 kilogrami alsak

  • Özkimsan
   16 Kasım 2016, 09:51 CEVAPLA

   Merhaba Oktar Bey;
   Motosiklet tamiri sonucu elde oluşan gres yağı, zincir yağı ve benzeri bütün ağır kirlerin elden çıkarılmasında %100 etkili bir üründür. Sipariş verdiğiniz gün ürününüz kargoya verilir ve 1 iş günü içerisinde kargonuz sizlere teslim edilir.
   Selamlar.

 • Yiğit Önder
  7 Kasım 2016, 08:25 CEVAPLA

  El temizleme kremi almak istiyoruz düzenli olarak. Teknik servisimiz için alacağız. Özellikle ellerden yağların çıkmaması ve sabun kullanıldığında çatlama sorunu var. Biraz sizi araştırdık o kısımda sorun yok. İhtiyaçlarımızı karşılayacaksa hemen hemen her ay 2 tane 3 litreden almak isteriz.

  • Özkimsan
   7 Kasım 2016, 08:56 CEVAPLA

   Yiğit Bey merhaba;
   El temizleme kremi ürünümüz kesinlikle cilde zarar vermez ve aynı zamanda cildi besleyici özelliğe sahiptir. Bu sayede çatlak oluşumlarının önüne geçer. Yağ ve kir lekeleri ne kadar fazla olursa olsun kirin derinine işleyerek yok edilmesini sağlar. Gönül rahatlığı ile ürünümüzü kullanabilirsiniz.
   Selamlar.

 • Berkay Duman
  25 Ekim 2016, 06:52 CEVAPLA

  6 tane 3 litre el temizleme kremi siparişi verdim. Bugün kargoya verirseniz çok mutlu olurum. İyi çalışmalar.

  • Özkimsan
   25 Ekim 2016, 07:55 CEVAPLA

   Berkay Bey merhaba;
   Granüllü el temizleme kremi OK-108 6 tane 3 LT siparişiniz alınmış ve paketlenmeye başlamıştır. Öğleden önce kargo gönderimi işleminiz gerçekleştirilecektir.
   Selamlar.

 • Fırat Usta
  3 Eylül 2016, 16:35 CEVAPLA

  Sürekli yağlanan ellere sahip bir sektör içerisindeyiz. Teknik servisimizde bulunan ustalarımız sabun, deterjan ve benzeri temizlik malzemeleri kullanıyorlar ancak zamanla ellerde çatlamalar oluşuyor. Ellerdeki karalıklar tam anlamı ile sökülmüyor. Sürekli çalışabileceğimiz bir firma arayışı içerisindeyiz. Tavsiye üzerine sizlere bu yorumu yazıyorum onu da bilmenizi isterim. Aylık olarak toplu alımlar yapacağız. Örnek olarak ayda 30 litre gibi. Bize özel bir fiyat teklifi verme imkanınız bulunmakta mıdır ?

  • Özkimsan
   3 Eylül 2016, 17:02 CEVAPLA

   Fırat Bey merhaba;
   Garanüllü el temizleme kremimiz özel formülü sayesinde ellerde oluşan yağın ve kirin tamamen sökülmesini sağlayan bir üründür. İçeriğinde bulunan besleyici ve koruyucularla zenginleştirildiği için kesinlikle cilde zarar vermez. Bir diğer özelliği ise ferahlık hissi yaratması ve güzel kokusudur. Toplu alımlar için en üst menüde fiyat teklifi sayfamız bulunmaktadır. Bu sayfadan istenen bilgileri doldurduğunuz taktirde müşteri temsilcilerimiz sizlerle iletişime geçeceklerdir.
   Selamlar.

 • Recep Altan
  26 Ağustos 2016, 09:39 CEVAPLA

  El temizleme jeli OK-108 i fabrikamızda bir miktar alıp kullanmak istiyoruz.Yanında zeminlerdeki yağı çıkarmak için Trucks Zemin yağ sökücüden de numune isteyebilirmiyiz.Ve zemindeki yağı ürününüzle nasıl temizleyebiliriz.

  • Özkimsan
   26 Ağustos 2016, 09:53 CEVAPLA

   Recep Bey merhaba;
   Elbette OK-108 Yağlı el temizleyiciyi dilerseniz internet sitemizden sipariş verebilir, kredi kartı veya banka havalesi olarak ödemenizi yapabilir, dilerseniz de iletişim numaramızı arayarak siparişinizi verebilirsiniz. Siparişinize 1 lt Trucks Zeminden Yağ sökme ürünümüzü numune olarak isteyebilirsiniz. Bedelsiz olarak gönderilecektir. Ürünümüzü zemin yıkama makinelerinde ortalama 1/40 oranında su ile seyrelterek veya paspaslama yöntemiyle kullanabilirsiniz.
   Selamlar.

 • Necip Mutlu
  8 Ağustos 2016, 12:23 CEVAPLA

  Sanayi tipi el temizleme kremi ile ilgili çok sıkıntı yaşamıştık.Hangi markayı alırsak alalım işçilerden şikayet geliyordu.Sizden 2 aydır OK-108 Granüllü el temizleme jeli satın alıyoruz.Hiç şikayet yok işçilerden.Bizi bir sorundan kurtardınız teşekkür ederiz.Arkadaşlarımıza da tavsiye ediyoruz.Kayseriden selamlar.Necip Mutlu, Satınalma Uzmanı

  • Özkimsan
   8 Ağustos 2016, 16:11 CEVAPLA

   Necip Bey merhaba;
   Çok teşekkür ederiz hem olumlu düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için, hemde çevrenize tavsiye ettiğiniz için. Firmanızla uzun yıllar çalışmak dileğiyle.
   Selamlar.

 • Cüneyt
  26 Temmuz 2016, 16:33 CEVAPLA

  El temizleme kremi satın almak istiyoruz toplu bir şekilde. Belirli periyotlarda da alım yapacağız. Türkiye’nin 47 ilinde teknik servislerimiz mevcut. 3 litre olan ürününüz için 500 adet toplu fiyat alabilir miyiz.

  • Özkimsan
   26 Temmuz 2016, 17:13 CEVAPLA

   Cüneyt Bey merhaba;
   Yorumu yazmış olduğunuz e-posta adresine 500 adet 3 litre el temizleme kremi OK-108 teklifi gönderilmiştir. İletişim sayfamızda bulunan telefon numaralarımızdan bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.
   Selamlar.

 • Turgay Çalık
  12 Temmuz 2016, 11:40 CEVAPLA

  OK-108 yağlı ve kirli eller için el temizleme kremi ürününü aldım,çok memnun kaldım.Elleri kurutmuyor,içindeki kremle bakımını da yapıyor.Ellerdeki yağ ve boya lekelerini de çok iyi çıkartıyor.Rakiplerinden çok daha iyi bir ürün.Bu ürünü varil bazında alıp ambalaj indirimi almak istiyoruz. Mümkünmüdür?

  • Özkimsan
   13 Temmuz 2016, 06:44 CEVAPLA

   Turgay Bey merhaba;
   Yüksek ambalajlı alımlarda indirim almanız mümkündür. Ayrıca ürünümüzden memnun kalmanıza sevindik. Miktarı tam olarak belirtirseniz yardımcı olmaya çalışırız. info@ozkimsan.com adresine mail atabilir veya 0212 871 52 42 numaralı telefondan direk olarak bize ulaşabilirsiniz.
   Selamlar.

 • cihan
  15 Haziran 2016, 01:43 CEVAPLA

  Merhabalar Elazığ merkez de açmış olduğum toptan temizlik ürünleri firmam için sanayi tipi el kremi almak istiyorum toptan fiyatlarınızı öğrene bilirmiyim

  • Özkimsan
   15 Haziran 2016, 09:05 CEVAPLA

   Cihan Bey merhaba;
   +90 (0212) 871 52 42 ya da +90 (0533) 214 78 79 numaralı telefonlarımız üzerinden kimyagerlerimiz ve müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilir, toptan alım fiyatlarını öğrenebilirsiniz.
   Selamlar.

 • İbrahim Metin
  3 Nisan 2016, 20:01 CEVAPLA

  Biz bir özel oto bakım ve tamir servi olarak hizmet vermekteyiz.İşçilerimizin elleri çok yağlanıyor ve temizlerken çok zorlanıyorlar.Kaliteli sabunlar almamıza rağmen yeterli temizleme gücü olmadığından şikayet ediyorlar.Videosunu gördüğümüz ürün ağır yağlarda yeterli temizliği sağlar mı?

  • Özkimsan
   3 Nisan 2016, 20:56 CEVAPLA

   İbrahim Bey merhaba;
   Ürünümüz OK-108 Granüllü el temizleyici aşırı yağlı ve kirli ellerin temizliği için özel formüle edilmiş bir üründür. Aynı zamanda cildi besler ve yumuşatır. Ağır yağlı, boyalı ve kirli ellerin temizliği için çok iyi sonuçlar alabilirsiniz oldukça etkilidir. İstenilen temizliği sağlayacaktır.
   Selamlar.

 • Halil K.
  2 Nisan 2016, 21:12 CEVAPLA

  Fabrikamızda kullandığımız El temizleme kremi yağı kiri iyi çıkarmasına rağmen ellerde kuruluk ve çatlama yapıyor.İşçilerden çok şikayet geliyor.Yeni bir ürün arayışına girdik.Sizin el temizleme kreminden numune alabilirmiyiz?

  • Özkimsan
   3 Nisan 2016, 03:47 CEVAPLA

   Halil Bey merhaba;
   Ürünümüz OK-108 el temizleme kremi bu tür sorunların önüne geçmek için lanolin ve diğer cilt besleyicilerle takviye edilmiştir. Hem aşırı yağlı, kirli ellerin temizliğini yapar hemde cildin yumuşak kalmasını sağlar. Ürünümüzün 1 kg lik deneme ambalajını sitemizden online sipariş verebilirsiniz
   Selamlar.

Özkimsan Endüstri Kimyasalları © Copyright 2016 - 2021