GERİ ÖDEME VE İADE KOŞULLARI

İade ve cayma hakkı kullanımı yürürlükteki “Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik” kapsamında gerçekleşmektedir. Ürün size ulaştıktan sonra 14 gün içerisinde iade edebilir, ödemenizi geri alabilirsiniz. İade kargo ücreti yürürlükteki kanun ve mevzuat gereğince satıcıya aittir. Ancak ürünün kargoya verilmesinden sonra alışverişi iptal etmek istemeniz cayma hakkına girmemektedir, bu nedenle ürünü kargodan teslim almadan geri göndermeniz durumunda kargo ücretlerini karşılamanız gerekmektedir.

 

İade Adresimiz: Mermerciler Sanayi Sitesi, 13. Cadde No:17 Kat: 2 Beylikdüzü/İSTANBUL

 

Özkimsan Endüstri Kimyasalları olarak iade durumlarında karşı tarafla mutlaka iletişim kurmanızı öneriyoruz. Karşılıklı konuşarak iade sürecini daha rahat yönetebilir ve iade işlemini her iki taraf için de sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

 

İletişim Numaralarımız: +90 (0212) 871 52 42

 

Havalesi gerçekleştirilmemiş ödemeler 3 iş günü içinde otomatik olarak iptal edilmektedir. Siparişinizi kredi kartı ile ödeyerek yaptıysanız, iptal talebinizi belirten bir e-maile sipariş numaranızı, üye adınızı ve sipariş için kullandığınız mail adresinizi yazarak, info@ozkimsan.com adresine yollayınız. Ödemenize ait iptal dekontu adresinize yollanacaktır.

 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oylanmadı.)
Loading...

Özkimsan Endüstri Kimyasalları © Copyright 2016