DEZENFEKTANLI YÜZEY TEMİZLEYİCİ (BLAZE)

Dezenfektanlı yüzey temizleyici Blaze bütün yüzeylerde kullanılabilen konsantre bir genel temizlik sıvısıdır. Hijyen gerektiren yüzeylerin temizliğinde tercih edilir ve %100 etkilidir. Çamaşır suyu içermez bu sayede güvenli bir şekilde kullanılabilir. Kokusuzdur ve aynı zamanda yoğun temizleme özelliği bulunmaktadır. Yüzeylerde oluşan bütün zararlı mikroorganizma ve bakterilerin yok edilmesini sağlar. Özellikle hijyen gerektiren mutfak, banyo ve tuvaletlerin dezenfekte edilmesinde kullanılır. Mutfaklar, yemekhaneler, toplu taşıma araçları (gemi, tren, metro yüzeyleri ve koltukları), yoğun insan kullanımı ve hastalık riskine açık olan alanlar,  hastanaler ve dezenfekte edilmesi gereken yerlerde tercihe edilmektedirler.

DEZENFEKTANLI YÜZEY TEMİZLEYİCİ (BLAZE) KULLANIM ŞEKLİ

Dezenfektanlı yüzey temizleyici Blaze uzman Özkimsan kimyagerleri tarafından üretilmiştir. Konsantre bir yapıya sahiptir bu sayede su ile karıştırılarak kullanılabilir. Ağır kirlilikte 1/20 oranında orta kirlilikte ise 1/40 oranında su ile karıştırılarak kullanılabilmektedir. Yüzeylerde vilada ve benzeri paspaslar ile, koltuk ve benzeri yüzeylerde ise isterseniz püskürtüp bez ile silerek isterseniz de kova içerisinde su ile seyrelttiğiniz Blaze ürünümüze bez ile alıp ilgili alanları silerek dezenfekte edilmesini ve temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

DEZENFEKTANLI YÜZEY TEMİZLEYİCİ (BLAZE) ÜRÜN FİYATLARI

Özkimsan konsantre dezenfektanlı yüzey temizleyici ve genel temizlik sıvısı BLAZE 1 litre 360 TL, 5 litre 1200 TL ve 30 litre 4500 TL olmak üzere özel ambalaj şekilleri ile birlikte sunulmaktadır. Hemen üstte dezenfektanlı yüzey temizleyici ürünlerimiz fiyatları ile birlikte paylaşılmıştır. İlgili ürünlerden herhangi birisine tıklayarak online kredi kartı ya da havale/EFT yöntemi ile ödeme yapabilirsiniz. Satın alınan ürün aynı gün içerisinde paketlenerek kargolanmakta ve kargo ücretleri ÖZKİMSAN tarafından karşılanmaktadır.

ÖZKİMSAN İLETİŞİM BİLGİLERİ

Dezenfektanlı yüzey temizleyici ve genel temizlik sıvısı ürünleri hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için +90 (0212) 871 52 42 numaralı telefonlarımız aracılığı bizleri arayabilir ve aklınıza takılan bütün soruların cevaplarını öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda info@ozkimsan.com e-mail adresi yolu ile ya da aşağıda bulunan yorum alanını kullanarak ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

YORUM BIRAKIN

Yorumunu 24 saat içerisinde cevaplanacaktır.


Özkimsan Endüstri Kimyasalları © Copyright 2016 - 2024